Zkušenosti s Inform Data a.s

Od: Datum: 19.09.15 11:28 odpovědí: 6 změna: 14.06.16 12:31

Dorý den vespolek, ráda bych tu našla lidičky, kteří mají s tuto "firmou " zkušenosti. Jedná se o nabídky a smlouvy po telefonu. Chlapovi zavolala nějaká slečna a nabízela použití jejich serveru k reklamě naší firmy, jenže jak je chlap dost vytížený, tak nějak ho slečna vmanipulovala do přitakání a ještě si to potvrdili po emailu, ale na ten jsem již reagovala odmítnutím, že služby nechceme využívat. Jenže již několikrát nám po emailu vyhrižují pokud nezaplatíme 3500,- za inzerci a 3000,- za nesplacenou fakturu, dají to exekutorovi. Máte prosím někdo s touto firmou zkušenosti? Díky všem. A.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ju®
Datum: 19.09.15 11:47

Ano někteří jsou takoví - můj šef jednal s nějakou kráskou po telefonu že dají firmu do inzerce vychválí ji a ještě dostane diplom s referencemi jak jsme dobří - tak jsem mu pogratuloval k dobrému kroku bratru za 2.000,- a že pomohl nějaké partičce s barevnou tiskárnou - tvářil se jako idiot a co že si dovoluji, tak jsem mu řekl ať se v klidu hned teď zamyslí, provedl a konstatoval že je vůl - dodal jsem že korunovanej...

K vašemu problému - popřejte jim hodně úspěchů v soudním procesu a požádejte je o kontakt na jejich právníka...nikdo na Vás nemůže poštvat exekutora bez platebního příkazu vydaného soudem, poku přijde plaťák tak se proti němu musíte odvolat a následuje soud - kde by museli předvést nahrávku jak ulovili vašeho chlapa vy doložíte mailové odmítnutí nabídky...a mají smůlu...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.09.15 15:40

jj, a nejsou to jen někteří...je jich jak hub po dešti, vím, že ty krásky za to nemůžou, je to jejich práce, ale může za to náš právní systém, povolil to a posvětil, asi aby právníci měli co dělat nebo co. Dám vědět, co bylo... A.

Od: it
Datum: 14.12.15 21:41

Manipulací Vás dostanou k tomu, že souhlasíte s prezentací...protože to podají tak, že prostě vy přece chcete, aby jste byli na internetu a bez nich Vaše stránky nikdo nenajde. Což je blbost, ale laika toto může splést...Pak Vám pošlou fakturu. Je nutné hned zareagovat, pročíst podmínky odstoupení od smlouvy...zaslat doporučený dopis = odstoupení od smlouvy a pak raději zaslat i emailem.

To by mělo stačit. Hlavně jednejte rychle! Ušetříte si tím pozdější nepříjemnou komunikaci. Jejich jednání je asi v rámci zákona, každopádně není etické - je to lotrovina.

Otázka pro zákonodárce: Nebylo by lepší odhlasovat, že smlouvu nelze uzavřít po telefonu. Z hlediska ochrany spotřebitele mi to příjde vhodné.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.02.16 08:45

Dobrý den,

také mám své zkušenosti, vyhrožují po mailu, vyvolávají a zkouší to s exekucí a spol.

Jsou to pěkní podvodníčci, sídlí v Brně na Křenové 71 - pošlete na ně TV NOVU!

Datum zápisu:

21. března 2014

Inform Data a.s.

Sídlo:

Křenová 479/71, Trnitá, 602 00 Brno

Identifikační číslo:

02803101

Právní forma:

Akciová společnost

Předmět podnikání:

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Statutární orgán - představenstvo:

předseda představenstva:

Ing. MARCEL HOLEC, dat. nar. 22. března 1980

Sklený kopec 1625, Hranice I-Město, 753 01 Hranice

Den vzniku funkce: 21. března 2014

Den vzniku členství: 21. března 2014

člen představenstva:

Ing. SIMONA ZBOŘILOVÁ, dat. nar. 14. února 1977

Vondrákova 651/38, Bystrc, 635 00 Brno

Den vzniku funkce: 21. března 2014

Způsob jednání:

Za společnost jednají vždy dva členové představenstva společně.

Dozorčí rada:

člen dozorčí rady:

Ing. ALEŠ NOVOTNÝ, dat. nar. 16. dubna 1981

Na vyhlídce 1992/1, 664 34 Kuřim

Jediný akcionář:

Ing. MARCEL HOLEC, dat. nar. 22. března 1980

Sklený kopec 1625, Hranice I-Město, 753 01 Hranice

Akcie:

42 ks kmenové akcie na jméno v listinné podobě ve jmenovité hodnotě 50 000,- Kč

Základní kapitál:

2 100 000,- Kč

Splaceno: 100%

Ostatní skutečnosti:

Počet členů statutárního orgánu: 2

Počet členů dozorčí rady: 1

Od: honza75
Datum: 27.04.16 09:32

Dobrý den.

něco podobného se nám s touto firmou stalo v pátek. Je to nekalé jednání a doporučuji se rovnou obrátit na ČOI a další instituce.Zavolají, nabízejí a i když nic nedohodnete( stejně jako můj kolega, který je odkázal na mne), po ukončení hovoru rovnou zašlou fakturu.S tím , že je smlouva uzavřena po telefonu. Ať souhlasíte nebo ne.Operátorka dokonce tvrdila, že už s námi spolupracují a že je to vlastně pokračování spolupráce.(Nás tímto jako zákazníka vědomě uvedla v omyl).Od smlouvy se dá odstoupit jen podle jejich obchod. podmínek a to doporučeným dopisem do týdne. Ty podmínky vám samozřejmě nikdo do telefonu neřekne.Přijdou vám až mailem spolu s fakturou. Odstoupení od smlouvy pouze emailem schválně zdrží( jako,že to předali obchodnímu oddělení,aby jste prošvihli týdenní lhůtu na storno doporučeným dopisem. Již v několika recenzích na tuto firmu na internetu jsem se dočetl stejný nezákonný postup, který praktikují. Když už jde do tuhého a podvedený zákazník se brání, svedou to na horlivost operátorky(vždy OSVČ) a smlouvu stornují.Už je na čase, aby se některá z institucí na tuto firmu a její praktiky pořádně podívala a utla jim tipec.Proto radím všem, hovory od firmy inform data a.s. nebrat! Jendá se o tyto dvě tel. čísla:

+420 511 147 771

+420 511 147 772

Od: pepa01
Datum: 14.06.16 12:31

Přesne tak jsou to podvodnici jak maj vypadat.uz jsme to dali k ČOI

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.