Dotace na zaměstnance z ÚP

Od: Datum: 18.09.15 08:33 odpovědí: 6 změna: 19.09.15 02:25

Nevíte někdo, jesti je stále možné čerpat dotace na zaměstnance, pokud si ho zaměstnavatel vezme z ÚP?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.09.15 10:20

proč by to nemělo být možné? Ovšem, že to stále jde

Ohodnoceno: 2x
 
Od: fex
Datum: 18.09.15 13:49

O jaký dotační program se jedná? Nemůžu to najít.

Od: fex
Datum: 18.09.15 15:09

Nejsem si jistý, zda dotace nespadají do PROJEKT "VZDĚLÁVEJTE SE PRO RŮST!" - Pracovní příležitosti, který měl skončit k 31.7.2015

https://portal.mpsv.cz/upcr/k…rust__-_pracovni_prilezitosti

Od: jasa®
Datum: 18.09.15 23:09

Stále lze. Teď od září k nám byla přijata do práce jedna pracovnice a dotaci jsme na ni vyřizovali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.15 02:25
avatar

Dotační programy mívají omezenou dobu platnosti.

Doporučuji radši hledat v zákoně o zaměstnanosti:

Aktivní politika zaměstnanosti (§ 104 a následující).

Případně na portálu MPSV (výtah).

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.