Jaké je penále - pokuta v pražské MHD?

Od: Datum: 17.09.15 17:00 odpovědí: 3 změna: 18.09.15 01:37

Dobrý den,

v září loňského roku jsem jel "načerno" v pražské tramvaji. No je pravda, že jsem na tu pokutu zapoměl a teď jsem objevil při stěhování ten zelený papír od revizora. Chci tam zajít to zaplatit, ale netušíte, na jaké penále se mám připravit? Je to rok, co jsem to měl uhradit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.15 20:24

Netuším ale být vámi tak zaplatím hodně rychle, http://www.novinky.cz/domaci/…ernou-jizdu-prijde-draho.html

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.09.15 20:33
Je otazka, jestli to pujde zaplatit. Mozna uz to predaĺi k vymahani. Znam nekolik lidi, ktere to stalo cca 14.000,-.

Datum: 18.09.15 01:37

Doporučuji Vám neotálet a zaplatit pokutu i penále co nejdříve. Nebude to vysoká částka, myslím že několik stovek. Mnoho lidí si totiž myslí, že je zapomenuto a odpuštěno. Omyl ... Pražskou MHD zastupuje jedna z nejdražších právních kancelářích v Čechách, která jen vyčkává třeba i několik let, aby se i její pohledávka znásobila. Vaše penále je nyní jen desetinka v porovnání s exekučními náklady, které by na vás mohly padnout

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.