Sociální fond - poukázky UNIŠEK

Od: Datum: 16.09.15 12:42 odpovědí: 1 změna: 16.09.15 18:26

Ve vnitřní směrnici je uvedeno: "Zaměstnanci budou poskytnuty poukázky UNIŠEK při splnění těchto podmínek: Zaměstnanec odpracoval 12 kalendářních měsíců a doručí žádost o poskytnutí příspěvku ze sociálního fondu. Poukázky UNIŠEK se poskytují jedenkrát ročně, a to vždy do konce prvního kalendářního čtvrtletí následujícího roku. Splnil-li zaměstnanec podmínky pro přiznání poukázek, jsou mu poskytovány zpětně za uplynulé období. Rozhodným obdobím se rozumí vždy časový úsek od 1. 1. do 31. 12. příslušného kalendářního roku."
Jak řešit případ zaměstnance, který nastoupil do PP dnem 1.1.2014? Podle pers. odd. za rok 2014 nemá nárok. "Aby odpracoval 12 kalendářních měsíců, musel by nastoupit už v roce 2013."
To se mi nezdá logické. Prosím o radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.15 18:26

Jestli zaměstnanec odpracoval dobu

od 1. ledna do 31. prosince 2014 včetně,

odpracoval podle mne 12 měsíců.

___

Za odpracovanou dobu by se pro tento účel podle mne měla (podobně jako při posuzování nároku na dovolenou) považovat i doba státních svátků, za něž zaměstnanec obdržel náhradu mzdy/platu a doba čerpání dovolené.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.