Kamarádka - jak jí říct že se mi líbí

Od: Datum: 15.09.15 20:16 odpovědí: 4 změna: 16.09.15 10:23

O prázdninách jsem jel na tábor a tam jsem se potkal s jednou dívkou (16). Už od začátku se mi líbila svým vzhledem a chováním, ale za celou dobu jsem se s ní moc nebavil, protože mi trvá než někoho dokážu oslovit.. No a po táboře jsme si začali psát přes facebook. Svěřil jsem se jí, že mám problém s jednou holkou, kterou ona zná a ona se mi snažila poradit co mám dělat. Tak nějak jsme se dostali ke vztahům a ona mi řekla, že ještě žádného kluka neměla, že nepije alkohol a nedělá podobné věci jako většina z naší generace, což mě mile překvapilo. Asi po týdnu co jsme si psali mi řekla, že jsem na táboře byl takový zamlklý a s nikým jsem se nebavil, ale že za tu dobu co si píšem zjistila, že jsem super a dá se semnou bavit. Domluvili jsme se, že půjdem ven se třema dalšíma lidma z tábora. Venku už jsme se spolu normálně bavili a bylo na ní trošku vidět, že se jí líbím. Takhle jsme se spolu potkali ještě třikrát (bydlíme od sebe asi 30km). Pokaždé to bylo stejné. Smála se tomu, co jsem řekl, ptala se mě na různé věci atd.. Ale teď k té otázce(promiňte, že jsem se trochu rozepsal :-D ) mám takový pocit, že se jí líbím, ale bojí se jít do něčeho většího.. prostě mě bere asi jako takového "lepšího" kamaráda a to mě celkem mrzí. Prostě nevím jak jí říct, nebo napsat? že se mi líbí.. Bojím se toho, že se mi vysměje a zničí se tak naše kamarádství a to bych opravdu nechtěl.. Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.15 20:28

Ahoj,

slečnu bych bral normálně ven, a jednoho dne byh se ji zeptal, jestli by si se mnou nevyšla i na rande, to už jí tak něja kbude jasné, že sympatie chováš i ty k ní a pak už záleží jen na ní, jestli to bude opětovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.09.15 21:14

Všechno je na dobré cestě, takže jí to prostě řekni. Třeba čeká jen na to. Iniciativa se vždy čeká od muže, že ano? A pokud by se jednalo o omyl, pak je lepší dozvědět se o tom zavčasu, než se později zbytečně trápit.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 16.09.15 08:54

Neboj se, hlavu ti neutrhne. To že se ti líbí jí řekni, a lepší je osobně. Tipnul bych že na to i čeká - přece tě nebude balit ona?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.15 10:23

Nejlépe takto: Líbíš se mi, a použít správné jméno oné dívky. Hlavně nesplést to její jméno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.