Houpyty houpy hou

Od: Datum: 15.09.15 16:50 odpovědí: 5 změna: 15.09.15 19:09
Hezké odpoledne vespolek. Dnes se nějak řeč svezla na níže napsanou písničku. Každý jsme znal tenhle začátek. ale nic víc o té písničce jsme nedali do kupy. Víte někdo, kdo ji zpíval? Děkuji. Houpyty houpy houaž budeš mou miloubudu tě celý den houpat na kolenou.Z nás bude krásný pár,ty jsi můj brundibár.Budu tě celý den houpat, houpyty houpy hou.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.15 16:58

hahanaj. Děkuji. To jsem taky našla. Ale já mám kdesi ve vzpomínkách, že jsem tuhle písničku slýchala z "dráťaku" a že ji zpíval zpěvák a zpěvačka ;). Nojo, ale kteří dva to byli? Nebo se pletu? *zed*

Datum: 15.09.15 17:36

Mně ten refrén připomněl "Houpavou",

kterou zpíval Waldemar Matuška.

Ovšem ta má jiný text.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.09.15 17:51

Matuška byl první co mě napadl, hledala jsem na yutube ale nic a pamatuji si s písničky poze tu první sloku. Vidíte děvčata, ještě nejsme tak staré a nebože by už Alzhajmr?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.