Vzkaz pro zájemce o stavební práce p.Turečka

Od: Datum: 13.09.15 13:56 odpovědí: 2 změna: 15.09.15 15:44

Vážení,

vzkazuji těm z vás, kteří již navázali nebo chcete navázat kontakt s p. Filipem Turečkem a jeho firmami ROGOW, NEMA, a pod., jejichž je majitelem, že jste narazili na podvodníka, lháře, manipulátora, i když se to tak nemusí na první pohled zdát. Obere Vás o peníze, kvalitně stavět neumí, zálohy nevyúčtuje, závazky neplní, přestane komunikovat, na poštu neodpovídá, telefony nebere. Potřebuje za mříže. Jak naložit s takovým nesolidním podnikatelem?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.15 16:16
avatar

V první řadě mu sdělte, že máte babičku, která má hodně volného času a všechen ten čas věnuje na vyhledávání možností, kde může vložit varování před jeho firmou. *bum*Já jsem to udělala s jedním zásilkovým obchodem, kterému nestačilo, že jsem je žádala a prosila, ať mi nic neposílají, že nic nepotřebuji a nioc nechci. Po téhle výhružce jejich aktivita ustata. A já mám klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: koko*
Datum: 15.09.15 15:19

Děkuji za radu. Má však vadu i když bude úspěšná: nedonutí pana Turečka konat jako odpovědný podnikatel a vyúčtovat řádně podle cen v místě obvyklých zakázku objednateli.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.