Výhřez ploténky - infuze

Od: Datum: 05.10.15 13:13 odpovědí: 3 změna: 05.10.15 20:30

Dobrý den,

byl mi diagnostikován výhřez 2 plotének ,jedna 4 mm , druhá 5 mm s tlakem na kořeny. Abosolvoval jsem rehabilitace a elektroléčby , kdy se to trošku zklidnilo , je to taková stálá tupá bolest nohou , občas brnění nártu.

Ještě mi předepasli kapačky v nemocnci , kde bych byl cca 5dní a kadý den by mi dali hodinku vykapat kapačku. Chtěl jsem se zeptat ,zda se dá na tyto kapačky docházet , tj každý den bych si nechal vykapat kapačku a po hodince bych jel domů.Jinak bych tam musel kvůli hodince deně lěžet 5 dní v kuse .

Jak to v tom případě dělají maminky samoživitelky?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 05.10.15 13:21

Také kvůli kapačkám neležím v nemocnici. Problém je ten, že dostavit se musíte utobusem - vlakem, dostanete kapačku a obyčejně sanita vás vozí domů (na kterou čekáte 3 - 5 hodin). Nebo si musíte sjednat vlastní odvoz - nesmíte řídit.

Dělám to tak, že první dvě kapačky se nechám sanitkou dovézt domů, pokud mi to nic nedělá, tak po kapačce si dám hodinku procházklu a jedu svým autem. Nemám to daleko, asi 15 km.

doplněno 05.10.15 18:52:

Na kapačkách jsem se domluvila v soukromé neurologické ambulanci místo pobytu v nemocnici.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: baryk
Datum: 05.10.15 13:31

Děkuji za odpověď. Právě že mě doktorka z neurologie objednala na 15.10. a já si myslel , že právě budu dojíždět ( nemám řidičák , ale mám nemocnici 3 Km a pokaždé by mě tam někdo odvezl ) a ažteď jsem se dozvěděl ,že to má být opbyt. Mám si tam tedy zavolat a říci , že chci dojíždět místo pobytu? Jak jste to vyřídil Vy? Děkuji za odpověď , moc si toho vážím.

Datum: 05.10.15 20:30

Také jsem absolvoval kvůli totožnému problému čtyři dny v nemocnici, prý z důvodu abych si odpočinul, neboť jsem pro bolesti tři dny nespal, nemohl chodit (pravá noha selhala zcela), nemohl sedět ani ležet, ale jinak jsem ostatní kapačky odbyl ambulantní docházkou. Ambulantní sada deseti kapaček je běžná a vy můžete pobyt v nemocnici odmítnout, pokud dokážete na kapačky docházet.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.