Přítelkyně nemá chuť na sex

Od: Datum: 13.09.15 13:49 odpovědí: 20 změna: 28.12.15 17:51
Dobrý den , mám problém s přítelkyní nemá vůbec žádnou chuť na sex. Je mi 27 přítelkyně má 24 a máme 2deti to že nemá chuť na sex je delší doba táhne se to cca 2-3roky ona mi říká že na to prostě nemá chuť a když chci zkusit něco nového ať je to cokoli tak nechce ona říká dej tomu čas ale 3 roky je docela dlouhá doba když to máme tak je to o ničem jde o to abych se udělal a měla klid a když ji řeknu že se teď zaměříme jenom na ní tak říká mě neres. A ona to nemusí mít vůbec říká že ji stačí třeba jednou za půl roku mít orgasmus já už nevím co zkusit dal. Nejaka rada? Kdo má stejně zkušenosti?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.15 14:24
avatar

To máte blbý :( A jaké to bylo před dětmi? Pokud to bylo OK, a problémy jsou až teď, tedy ty poslední 3 roky, vyhledala bych odborníka. Už je to dlouhá doba. Může mít následkem porodu při sexu nepříjemné pocity, a to vy sám nevyřešíte. Jde ale prioritně o to, zda ona má zájem to změnit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.15 15:56

Ahoj, sice jste mladí, ale je vidět, že jste si děti pořídili už docela brzo. Tvůj dotaz je dosti obecný, je možné, že přítelkyně už po narození dětí vidí některé věci v sexu jinak než Ty, třeba porod měl na ni nějaký dopad (negativní)...jak to bylo po prvním dítěti?

Jak už radí rádce nade mnou, pokud nebude chtít ona sama něco řešit, tak se bohužel dál nehnete. Zkusil bych opravdu nějakou otevřenou komunikaci, kde byste si měli vyjasnit, co jeden od druhého očekáváte, Ty bys měl zdůraznit, že ji nějak chápeš, ale zároveň je pro Tebe sexuální život důležitý a měli byste najít nějaký kompromis. Jednat spolu otevřeně, což by neměl být problém. Sex do vztahu patří, i když už máte děti, a může jít o nějaké praktiky, kdy třeba k sexu vyloženě nedojde. Je taky možné, že ji péče o dvě děti dosti zmáhá, takže na nějaké postelové radovánky nemá pomyšlení, zkus jí tedy s něčím ohledně dětí pomoci, abyste měli pak čas sami pro sebe, je potřeba brát v potaz i tento pohled, ale vždy se dá nějaké řešení snad nalézt.

Pokud ale má Tvoje přítelkyně nějaký psychický blok nebo závažnější problém, bude nejspíš potřeba navštívit odborníka, ale opět by měla chtít ona sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin001*
Datum: 13.09.15 16:17
Po prvním dítěti to bylo OK chodila i sama ale později už nic po druhém už to taky nebylo nic moc. Ona o tom nechce mluvit hned sem spatnej říkám že chci aby to bylo oboustranně ale ona pořad nech tomu volném průběh ale v podstatě čekám tři roky ona to prostě nemusí mít vůbec když říkám zkusime něco ať to SOU praktiky nebo různé povzbuzoval k sexu a plmo jiných věci tak nechce nic , když ji nabidnu třeba ať zajde třeba ke svému doktoru tak o tom nechce ani slyset. Myslím že bude potřeba něco jiného.
Od: ada4
Datum: 13.09.15 16:26

Nejspíš jsi ji přestal přitahovat . Bohužel se to stává a také jak přijdou děti ,život se změní hlavně ženě ,jsou už jiné starosti apod věci . Žena už nemá tolik volného času jako předtím pro sebe a obvykle je to jen o dítěti a to také chu´t na sex,energii nepřidá. Každý den se starat o děti od rána do večera z toho by jeden zešílel . Nevím proč si myslíš ,že je to jen její chyba.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 13.09.15 17:00

Nemá přítele? Myslím jiného než vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin001*
Datum: 13.09.15 17:12
Nevím jestli to je moje chyba když dělám vše co chce problém nebude že má nikoho jiného nebo že ji to semnou nebaví já si spíše myslím že ten problém bude vážnější a tady to asi nevyresim děkuji za odpovědi ale já spíše myslel že mi napíše spíše nějaká žena která měla stejný problém jako přítelkyně
Datum: 13.09.15 17:22
avatar
Víte, jak Vám má napsat žena, která má problém jako Vaše přítelkyně, když ani Vy sám nevíte, jaký problém má. Příčina toho, proč s Vámi nespí, může být různá. Buď ji již nepřitahujete, nemiluje Vás, má zdravotní problém - fyzický či psychický nebo má milence.
Trpělivý jste již byl dost. Je tedy třeba si spolu sednout a v klidu si promluvit. Nenechte se odbýt, dokud z ní nedostanete odpověď s tím, že takto to mezi Vámi prostě fungovat nemůže.. Jedině ona zná ten pravý důvod. A pak se ti teprve můžete zeptat na zkušenost ženy, která má stejný problém jako ta Vaše.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.15 18:50
avatar

Dobrý den. Martine, pokud přítelkyně nechce s Vámi o tomto mluvit, odmítá Vaše návrhy i návštěvu lékaře, pak se asi každá rada mine účinkem. Především ona si musí připustit, že nějaký problém má a musí ho chtít řešit a mít zájem najít příčinu. Možná se jedná o psychický problém. Stres (starosti s dětmi, finanční starosti, problémy ve vztahu s Vámi). To vše může být příčinou. Anebo zdravotní potíže, o kterých s Vámi třeba nechce mluvit. Měla by opravdu zvážit návštěvu lékaře, případně psychologa či sexuologa. Ale v první řadě si musí připustit, že je to ona, kdo má nějaký problém a být ochotna jej řešit. Vy jí můžete být jen oporou. Ale pokud bude Vaše partnerka odmítat o problému mluvit a řešit ho a bude ho ignorovat, měla by si uvědomit, že sám od sebe nezmizí a Vašemu vztahu to určitě prospívat nebude. Mluvte s ní o tom, jedině tak se k nějakému řešení můžete spolu dobrat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: au1
Datum: 13.09.15 19:14
To znam, u nas pritelkyne nema chut na sex tak 2 roky, nebo teda ma, ale jednou za 3 tydny, coz neni nic pro me, ja uz byl trpelivy taky dost, holt si budem muset najit jiny, vic sexuchtivy :D vy to mate horsi, s 2ma detma, ja se zbalim a jdu :)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: gtmdjm
Datum: 13.09.15 21:56
Nejspíš ji uz nepritahujete, nebo vás nemiluje, nebo kombinace obojího. Bohužel.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.15 17:00

Chuť na sex má na starosti testosteron.Ženy s přebytkem testosteronu ovšem nebývají pro muže příliš atraktivní.

Pokud má vaše partnerka na krku vás +2děti, bývá unavená a organismus na výrobu testosteronu kašle. Skuste ji odbřemenit, buďte přítulný ale ne naléhavý a ono se to poddá, (pokud jste ji už ovšem neotrávil definitivně).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 28.12.15 17:09

To mu tedy dobře radíte. Táhne se to 2-3 roky a ono se to poddá? Tak to asi ne. Má na krku ho i děti?Typická ženská reakce. Třeba ona už odpudila jeho a tak je na čase situaci řešit. Nikoli zde podivnýma rada od žen. To by to také mohlo trvat 10 let a nejsme na světě tak dlouho, abychom se nervovali. Jestli je partnerka vyhořelá, nikdo s tím nic neudělá. Potřebu sexu si vymyslela příroda. Zbytek je jen na vás. S tím odbřemeňováním opatrně. Nevím co děláte ale po např. po 12 hod. práce z flexou aby mi manželka řekla že je unavená tak to nevím... Jestli má 24 let tak je v tom něco víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.15 17:13
avatar

Hm, asi jde o únavu materiálu... dvě děti, domácnost a přítel, který neustále naléhá, aby už byl konečně nějaký ten sex. Zeptám se... přiložíte doma ruku k dílu i vy sám? Myslím ohledně domácnosti? Jestliže se nezapojujete nijak, tak se nedivte. Jestli se zapojujete, tak holt bude matka vašich dětí buď něčím z vás naprosto otrávená, tudíž na vás nemá chuť. Nebo sex až tak moc nepotřebuje a nepřikládá jemu moc velkou váhu. Rada pro vás? Přestat na přítelkyni neustále naléhat, kdy už konečně bude nějaký ten sex, ale zkusit se zamyslet nad tím, co možná děláte vy špatně. Chlapi si často stěžují na nedostatek sexu, ale jaksi si neuvědomují, že ženy většinou nejsou rozhoďnožky na zavolání, ale k milování potřebují mít pohodu. Jestliže doma pohoda není, ale vládne tam otravný stereotyp ...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jenda2
Datum: 28.12.15 17:16

A co když on je z práce unavený jak havíř? Chtít, aby vysával a dělal další domácí práce by mohlo být bráno jako provokace. Kdyby jste viděla ten zápřah u nás v práci, 11 -12 hod. směny, 230mm flexa nad hlavou a broušení svárů. Dřina jako blázen. To bych pak ten vysavač asi rozšlapal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.15 17:18
avatar

OK a představ si Jendo, ženskou, co je doma rodičovské a na starosti má 2 děti - celých 12 a více hodin bez přestávky maká...jako fakt si myslíš, že večer bude čerstvá a hurá na sex? Možná nějaká stachanovka... Tady to nevyřešíme. Tazatel ať si povykládá s přítelkyní, co ji štve a bude to.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jenda2
Datum: 28.12.15 17:29

Ale tady byla řeč o době 2-3 roky ! Také jsem měl 2 malé děti a po příchodu z noční si chvilku hrál ale domácí práce nelze srovnávat s dřinou v práci. Když pak 2 roky dělá mrtvou, tak to se nezlobte ale to je všechno špatně. Na takový život by bylo lepší se vykašlat. A když by muž ještě stavěl barárk a pak mu polovička řekla, že se zamilovala, tak to je pak na vraždu. Podobné problémy měl známý a tak to také dopadlo. Ten dotaz se tomu hodně podobá !

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 28.12.15 17:46
avatar

Typická mužská přestava, že domácí práce plus starost o děti nelze srovnávat s činností mužovou...pak se chlapi nedivte, že vám ženské nedají a nedají a nedají. Jojo. S takovým přístupem si akorát tak koledujete o to, že vám na sex zůstane jen kamarád Onan. *smich*


doplněno 28.12.15 17:51:

Ještě doplním pro tazatele: Chcete-li se dobrat nějakého výsledku, tak si v klidu sedněte s přítelkyní a promluvte si. Dejte jí pocítit, že vám na ní záleží, že vám záleží na tom, co ji trápí, ale i co by chtěla. Jestliže ve vaší domácnosti zavládl stereotyp, tak nepočítejte se zlepšením situace. Jak jste na tom finančně? Nedostatek financí a neustálý tlak na platby taky není nic moc...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.12.15 17:25

Já bych to řešil systémově, založte v excelu pořádnou tabulku na sledování a reportování, určete si četnost styků a preferované dny a samozřejmě i nějaké kvalitativní parametry, ať se to neojebává... ( například minimální doma styku nesmí být kratší než x minut...) + smluvní pokuty za neplnění , včetně nastavení si omluvitelných událostí a vyjímek. Papír podepište. Vytiskněte, nalepte na lednici, případně pošlete přítelkyni invite do MS Outlook jako opakovaná událost na rok dopředu, ať v tom je pořádek a dá se plánovat.

Pokud to nebude fungovat, řešil bych to outsourcingem.

:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.15 17:40
avatar

dobrej fór

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 28.12.15 17:49
avatar

Dobrý den, pokud dobře čtu původní dotaz, tak přítelkyně normálně vyhoví, podrží i počká, až se pán uspokojí. Jenom nevyžaduje své uspokojení. Skoro bych řekl, že by to pro řadu mužů byla přítelkyně ideální. A když to nechce (ani řešit), tak snad postupovat podle hesla: "Nechceš - nedostaneš." Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.