Pasivní příjem peněz BETTERWARE

Od: Datum: 12.09.15 18:17 odpovědí: 5 změna: 12.09.15 19:56

Dobrý den

Na internetu jsem našel práci prostřednictvím firmy od jedné paní. Poslala mi údaje k přihlášení atd.. Prý se dá za měsíc vydělat sem tam nějaká tisícovka což se mě jako studentovi velice hodí...

O nečem podobném sem slyšel ale u jiné firmy, chápu to tak že se zaregistruju a nabízím přes internet produkty třeba od firmy BETTERWARE a nebo nějaké jiné podobně založené společnosti...

Chci se zeptat jaký s tím máte zkušenosti, sám nevím co mám dělat až se zaregistruju a jak pod sebe dostanu ostatní lidi ze kterých budu dostávat nějaké procento jako bonus... Popište mi prosím jak tohle vše funguje a co přesně mám dělat abych se dostal třeba nad tisícikorunu za měsíc :)

Děkuji moc za každou zprávu ohledně tohoto vydělávání :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.09.15 18:20

Dobrý den, patrně to bude princip "letadlo" - již dost "profláknuté". A bude asi nutná i počáteční investice (pro tu paní). Nepovažuji to za přínosné (pro Vás). Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.09.15 19:35
ani zlodeji nemajú>pasívny príjem<.
bohužiaľ, generáciami je overené, že na získanie peňazí treba vynaložiť nejaké úsilie.
skúšali ste ako študent nejakú brigádu? - možno potom pochopíte, ako to so získavaním peňazí vlastne je.
;)

Datum: 12.09.15 19:54

Dobře teď nebudeme řešit jak si vydělat peníze jinak :) Ptal sem se na tento systém a né na brigádu ;)

Datum: 12.09.15 19:52

Žádný z podobných systémů není nabídkou práce, nejde o pracovně právní vztah.

Funguje to na základě otravování příbuzných, přátel, kamarádů a známých.

Navíc není ani žádná záruka výplaty. Až se přiblížíte částce, od níž se vyplácí, změní se podmínky.

Ale pokud Vám nevadí připravit se o své okolí, můžete to vyzkoušet... Více v odkazu: Betterware

Datum: 12.09.15 19:56

Jo taky sem si to myslel... Bylo mi jasný že tak jednoduše to nejde...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.