Časté bolesti krčních mandlí

Od: Datum: 12.09.15 17:43 odpovědí: 3 změna: 13.09.15 21:10

Dobrý den, v březnu jsem dostal angínu, na mandlích žluté fleky.

Léčba proběhla, zůstaly dva čepy, doktor říká dobrý. Mám neustálé svědění, řezání a střídavá bolest. V červenci jsem dostal další atb + injekce, asi po přetažení na slunci po" vyléčení" znova ty výše uvedené problemy 1 čep , pár direk ve kterých se mi tvoří takové bílé kuličky, které si vyndavám. Nynější stav měl jsem bolesti hlavy, po ránu jako bych cítil krev, ale vidět není, bolí mě pravá mandle. Výtěr krku negativní. Jsem bezradný, pořád myslím na krk, nemůžu pořádně nic dělat. Ještě mne napadla jedna věc. Asi v lednu jsem si pořídil králíky, ráno a večer krmím, nemůže to být nějaká alergie?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.15 18:43

Nevím, jestli alergie, ale asi máte nějaké infekční ložisko v těle. Kdy jste byl naposledy u zubaře, nemáte zánět dásní, zkažený zub a pod? Nechte si zuby zkontrolovat.

Kloktal jste třeba slanou vodu, šalvějový odvar, slivovici, Gurgelwasser, Lichořešnici, Alpu, stříkal Stopanginem, nebo Joxem sprey? Nějakou věc chvíli vyzkoušejte a když nezabere, tak zkoušejte další. Těch přípravků je hodně, jak v lidové lékárně, tedy bylinky ze zahrady - přírody, tak i preparáty, které jsou vyrobené farmatickými firmami a koupíte v lékárně.

Ještě jsou kopřivy, tak si udělejte kopřivový, čistící čaj. Pijte 3krát denně, podle návodu na internetu.

doplněno 13.09.15 18:55:

Doufám tedy, že umíte kloktat, vše,co vykloktáte, tak vyplivněte, nic nepolykat.

Teď mě napadlo, že jeden čas byly v kurzu hodně grapefriutová semínka, že mají silný antibiotický účinek.

Nalezeno třeba grepový extrakt Citricidal proti infekci, kvasinkám, zvýšení imunity, proti plísním atd. Účinkuje na stovky plísní a bakterií, bude trochu i mastný, šla bych nějaké takového přípravku na této grepové bázi, vykloktat a vyplivnout.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.09.15 20:42

Dobrý večer, tak vše co jste vyjmenovala , tak jsem postupně zkoušel jox, lichoře.,česnek, tantum verde,stopangin,...šalvěj, kopřivy. Celej víkend jsem na ibalginu ráno směr doktor bolí mě pravá mandle roste mi naní bílý flek, to vybadá opět na atb. Nevím co už mám doktorovi říct, aby mi z toho žlutýho udělal stěr a vzal mi krev? No ty zuby dobrý nápad, na alergo až v listopadu.Děkuji

Datum: 13.09.15 21:10

Jaké je Vaše stravování? Zkusit snížit bílý cukr, bílou mouku, mléko a mléčné výrobky. Tyto jíst hlavně dopoledne.

Zařadit kysané zelí, kvašenou zeleninu, nyní rychlokvašky, černou ředkev, zelenou řeřichu na posypání pokrmů, kdyste sehnal kimči, ale to bude hodně drahé, také bych to zkusila vypálit chilli papričkami.

Byl jste na imunologii?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.