Roztřesený obraz vidění u 9 letého dítěte

Od: Datum: 12.09.15 15:48 odpovědí: 3 změna: 13.09.15 18:49

Můj devítiletý syn si začal stěžovat, že se mu občas obraz který vidí roztřese ze strany na stranu mírně.
Jde jen o chvilku. A co se týká pravidelnosti, tak někdy vůbec, někdy nejvýš dvakrát za den.
Dnes se mi s tím svěřil. Předtím prodělal salmonelozu, tak jsem to přičítala tomu onemocnění spojenému s horečkou.
Po víkendu určitě jdeme k doktorovi.
Ale mám strach, aby se nejednalo o nádor mozku, je to možné? Není to třeba od krevního tlaku?
Děkuji za objektivní posouzení i kdyby laické.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.15 17:10

Nevěříte snad tomu, že to vyřešíte tady na poraďte, že ne? V pondělí vemte kluka a šup k lékaři. A jestli mohu poradit, navštivte třeba dva tři. Nenechte se odbýt tím, že to přejde.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.09.15 18:30

Stává se mi něco podobného, mám to od krční páteře, jestli máte doma nějakou mentolovou mast, zkuste mu namazat krk, ale k doktorovi určitě zajděte.

doplněno 13.09.15 18:46:

resp. namazat šíji

Datum: 13.09.15 18:49

Já měla občas něco podobného na základní škole...nikomu jsem to neřekla a nic neřešila...po čase to odeznělo. Jsem zdravá a živá už skoro 10 let...:P Tak snad to bude stejný případ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.