Můj kluk se libal s kamosem

Od: Datum: 12.09.15 01:19 odpovědí: 9 změna: 13.09.15 10:33

Dobrý večer, byla jsem se svým přítelem, kamarádkou a s jejím přítelem (Můj a její přítel jsou dobří kamaradi, co se znají asi 6 let) v disco klubu a měli jsme všichni takovou hodně dobrou náladu. Začala hrát takova hodně exoticka písnička a vjel do nás nějaka vášeň a začala jsem se s kamarádkou dotykat rty a různé se osahat a kluci nás jen podporovali a jak jsme se začali líbat, tak Můj přítel me po klepal na rameno ať se divame a začal se líbat s kamarádem a potom si sáhali i mezi nohy. A pak se nás zeptali jestli nechce match. Byla jsem z toho strašne rozvasnena a začala jsem se v úžasném rozpoložení líbat s kamarádkou a pak zase oni spolu. Večer skončil normálne, ja šla domu s přítelem a kamarádka s tim jejím taky. A nějak jsme to ani neresil. ... jen někdy třeba v autě si na to vzpomene, že to byla dobra akce. Poslední dobou se několikrát přistihnu, že se na ti divam nějak jinak... třeba jestli mezi nima nedošlo někdy k něčemu většímu. Jako neresim to, ale třeba jednou za 2 dny si na to vzpomenu a přemýšlím, jestli třeba není Bi. ... ale to bych byla přece taky a určíte nejsem. Opravdu je to mezi hetero klukama stejný jako mezi hetero kamaradkama? Často slýchávám takový ty řečicky, že holky se mužů líbat a kluci jsou takhle maximálně Homo.

Kazadne by me zajímal názor jiných... asi když se znají tak dlouho, tak ví co si k sobe mohou dovolit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.15 02:37
Na diskotéce se před lidma začli cumlat vaši kluci? A přišlo jim to jako dobrá akce?
Já bych z toho radost neměla, a asi bych ho poprosila, ať příští dobrou akci vypustí z hlavy...
Nebo dejte čtyřku, stejně se přitahujete všichni navzájem, :-D
Ohodnoceno: 1x

Od: ja*
Datum: 12.09.15 07:02

velebnosti,chce se mi blejt

Datum: 12.09.15 07:46
Co když tvůj kluk zrovna přemýšlí o tom,jestli nejsi lesba?
Koneckonců jsi to začala s kámoškou ty...
Podporim dřívější odpověď,dejte si čtyřku.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.09.15 07:58

nedali jste si pro vaši hodně dobrou náladu nějaké bobule či jak těm vašim pilulkám říkáte? Jestli ano, pak se nedivte. Jsou to psychofarmaka, chování se mění, zábrany padají a každý heterák je vždycky trochu homo. I vy jste trochu lesba. Prostě to tak je.

No ale jinak máte pravdu v tom, že chlapi jsou mnohem tolerantnější ke dvěma líbajícím se ženám. To jim nevadí, dokonce se jim to i může líbit. Když ale normální hetero chlap uvidí dva přátelsky se objímající nebo dokonce líbající se kluky, pak si hned myslí něco o teplosexuálech. A to zde používám slušné slovo.

Datum: 12.09.15 08:47
Jako dobrou akci bych bral kdyby se mu zadařilo ojet tvou kámošku
Ale v tomto připadě je nejvyší čas přestat chlastat *cert*

Datum: 12.09.15 08:52

Na co si stěžujete? Jestli jsem to dobře pochopil, tak jste s tím začala Vy a Vaše kamarádka. Třeba se to Vašim klukům hrubě nelíbilo a chtěli Vám to oplatit, abyste si uvědomily, jaké to je. Očividně se jim to povedlo. Takže rada pro příště: Nečiň druhému, co nechceš, aby činil on Tobě".

Ohodnoceno: 2x

Od: jamal
Datum: 12.09.15 09:18

Slečna ende je opravdu nějaká divná. Když to dělá ona, je to v pořádku. Když to natruc udělá její kluk, už je divnej. Děvče, děvče, už to neber.

Datum: 12.09.15 09:37

Já mám pocit, že to rozvášněná slečna jenom potřebovala popsat, aby si tím umocnila požitek ze svých vlastních erotických představ. Podle času, kdy sem psala bylo nějak po půlnoci a zřejmě byla roztoužená a sama a tak jí začala pracovat fantazie. Tím, že to psala a při tom si ty situace představovala, se zároveň uspokojila a šla spát. Není to ojedinělý případ a příklad sexuálního ukájení. Tato metoda je dokonce dost běžná a neškodná. Všimněte si, že pak už vůbec nereagovala. Ona totiž dosáhla svého a jednoduše šla spát, nebo dokončit svůj "příběh" do postele, sama se sebou.

Ohodnoceno: 3x

Od: jamal
Datum: 13.09.15 10:33

To by tak nad tím nedumala.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.