Dentální klinika Liberec

Od: Datum: 05.10.15 10:23 odpovědí: 2 změna: 05.10.15 19:58

Dobrý den,

jsme z Jablonce, nejsme tam spokojeni s naším zubařem a náhodou mi někdo doporučil dentální kliniku Liberec, že je to prý blízko a jsou tam dobří. Máte někdo nějaké zkušenosti? Jaká je cenová relace? Jsou skutečně tak dobří? A jsou přísní nebo volí citlivější přístup? Mockrát děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: guc
Datum: 05.10.15 10:59

Dobrý den, zkušenosti mám, pokud myslíte dentální kliniku Dentali. Ochota personálu je perfektní. Používají lokální anestezii, takže zákroky jsou bezbolestné. Technická úroveň a vybavení ordinace je na vysoké úrovni.

Ceny? Používají pouze bílé fotokompozitní výplně, které vychází dle rozsahu na cca 1500 - 2200 kč/ks. Lhůty na objednání jsou cca 2 měsíce.

Recenze si můžete vyhledat na znamylekar.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.10.15 19:58

Ahoj. Tahle klinika není jen tak běžná zubárna. Sem se posílají od obvoďáků složitější případy na třeba resekce a nějaké operace. Vezl jsem tam třeba manželku, na vystříhání stoličky, co rostla vodorovně mezi kořeny jiné. Nebo kámošku, co jí zase trhali zase nějaký problémový zub. U všeho bylo nějaké to šití. Taky tam dříve byla Krajská pohotovost. Dnes nevím, jestli ještě funguje. Fungovala od 8 hodin do 13. Nic moc, ale lepší než čekat do pondělka. Tohle ale platí, jestli že se to nachází v areálu Liberecké nemocnice. Vchod tam je z areálu i z ulice Jablonecké.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.