Na rodné číslo pujčka?

Od: Datum: 11.09.15 07:11 odpovědí: 12 změna: 11.09.15 11:43

Ahoj,jde vzít na rodné číslo,jméno,přijmení,město a psč pujčka?děkuju(jde mě oto,že jsem vyzvonil moje rodné číslo nějaké babě z pojištění a tedka mám strach.)samozrejmě přes telefon :(

doplněno 11.09.15 07:17:

jinak už mě prosím nenadávejte jak jsem blbý,to ho už bylo v jiném příspěvku dost :(

doplněno 11.09.15 07:18:

ale zas dle tel. čísla to byla nějaké klikpojištění...chtěli zjisti jestli mám nějaké bonusy,proto to rodné číslo ,ale i tak mám strach :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.15 07:28

Musím říct, že ten fetišismus ohledně rodných čísel nechápu. Není to nic jiného než datum narození, třímístné pořadové číslo a kontrolka - takže když si vymyslím třeba 93-59-03/1110, tak je to s velkou pravděpodobností skutečné rodné číslo nějaké mladé dámy, která před týdnem oslavila 22. narozeniny. Jak to chcete zneužít?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.09.15 07:33

no jo,ale jak se teda dá vyřídit pujčka přes net?u nějaké pochybné společnosti?

Datum: 11.09.15 08:00
K půjčce přes net je třeba i číslo OP, druhý doklad a někdy chtějí i foto občanky.
Rodné číslo jen tak k půjčce nestačí, ani u pochybných společností. I ty si totiž člověka ověřují, aby pak měli z koho dostat peníze zpět.
Určitě to nejde, to bych mohla nabrat toooolik půjček, a nic neplatit.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.09.15 07:34

já řekl i jméno,město,psč...

Od: paw®
Datum: 11.09.15 08:29
No hlavne se da smlouva uzavrit pres telefon. Cili nadiktoval jste inicialy a pokud jste neco v telefonu odsouhladil, tak vam muze cokoliv zacit chodit. Pujcka to nejspis nebude. Ale za tu zkusenost to stoji, ne?
Ohodnoceno: 3x

Datum: 11.09.15 10:14

A co zkusit si tam zavolat a přímo se informovat,jestli ten hovor byl od nich či nikoliv. Tam by určitě měli vědět komu volali. Dal jsem zde i odkaz, ale nějaký "tajný hlídač" slovo " klikpoj**teni.cz " nepustil.

Datum: 11.09.15 10:31
Volal,rekli,ze je.to na.zjisteni.bonusu u moji stare pojistovny
Od: buss®
Datum: 11.09.15 10:41

A byla pojištˇovna měněna? Je třeba podat úplné info. To někdo jen tak zavolá, nevím kdo a žádá rč? Pošlu ho do ... a ověřuji na intu číslo.

Datum: 11.09.15 11:34
Ja si dal.vyhledavac nej pojistenich aut...a oni zavolali.
Datum: 11.09.15 10:44
No tak to volala konkurence Vaší pojišťovny, zjistí si jakou máte uzavřenou smlouvu a budou vás otravovat s lepší nabídkou ..

Datum: 11.09.15 11:40
A zjistili,ze.u stare.pry nemam.bonusy dle.rodnehi.cisla
Datum: 11.09.15 11:43
Pisu z prace,pardon za chyby,na nejakem srovnavaci jsem dal nejlevnejsi povinne ruceni,oni zavolali a jelikoz stare auto je napsane na mamu,jakonpojistnik,zjistili,ze nemam zadne bonusy u pojistovny co jsem a nabidlu csob,ale ozvoyvse az budu met nive auto a papiry od smlouvy

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.