Vystěhování neplatícího nájemníka

Od: Datum: 09.09.15 15:45 odpovědí: 3 změna: 09.09.15 19:57

Zdravím,mám problém s nájemnicí neplatí a sousedé si stěžují na to, že bere drogy.Nebude mít zaplaceno 3 nájmy,dal jsem jí výpověď z nájmu k 30.9.(doporučeně).Se mnou nekomunikuje. Počítám, že se nebude chtít vystěhovat i když má kam.Jak na ní? Mám k jejímu vystěhování zvát policii?Bohužel jsem jí povolil trvalý pobyt.Poraďte díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.09.15 15:54
avatar

Dobrý den, předjímáte situaci, ale budiž. Znám jen jeden legální způsob - podat žalobu na vyklizení bytu a doufat, že nebude ještě nutná i vyklízecí exekuce. Byla by lepší ta komunikace a domluva. Trvalý pobyt ji zrušíte Vy (pokud se nájemnice sama někde k němu nepřihlásí) na radnici vyvoláním správního řízení. Zdravím!

P.S. Policie řeší trestné činy, tak ta Vám nepomůže (ta lidi nestěhuje).

doplněno 09.09.15 16:13:

Užívání drog (tuším) není trestný čin. Pro svá tvrzení by jste měl mít důkaz - pro ten prodej drog. Ale, hlavně to nemá souvislost s náj. smlouvou, resp. i narkoman může řádně bydlet (když dodržuje náj, smlouvu). Je to Vaše rozhodnutí, ale asi bych do toho policii nezatahoval - třeba by je zajímalo, proč jste si držel v bytě distributora drog a ani to neohlásil. Počkejte si na převzetí výpovědi, její reakci a snažte se o komunikaci a to navedení k vystěhování. Můžete ji pohrozit tím, že o těch drogách víte - třeba by to mělo úspěch.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.09.15 16:07

Užívání drog a jejich distribuce je trestný čin.

Datum: 09.09.15 19:57

Neohlásil jsem to protože to vím 3 dni,na policii s tím půjdu,chytit jí při to myslím nebude problém,horší to bude s tím vystěhováním.dík za odpovědi.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.