Let letadlem

Od: Datum: 08.09.15 17:52 odpovědí: 3 změna: 09.09.15 13:02
avatar

Dobrý den, chtěl bych brzy ráno odletět do nějaká blízké destinace ( To není podstatné ) a ještě ten večer se potřebuji vracet. Všude vidím reklamy na levné letenky za pár stovek, jenže nemůžu najít nic, když zadám údaje na nějaké letecké společnosti, že chci letět a ještě ten den se vracet, tak na mě všude vyskočí šílené částky...tomu vůbec nerozumím. Počítal jsem s tím, že let tam maximálně, maximálně 1000 a let zpátky také tak. Můžete mi prosím někdo vysvětlit jak to funguje a kde hledat? Děkuji moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.15 19:02
avatar

Zkuste si dát datum odletu tak půl roku dopředu, jinak se na nižší částku nedostanete.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.09.15 13:02
avatar

Oběma moc děkuji. Zkusím se poohlédnout po nějaké akci, která by mohla být i v dřívějším termínu než za půl roku :)

Datum: 09.09.15 08:50

Pokud budete hledat let na konkrétní den, do předem dané destinace a bez dostatečného časového předstihu, pravděpodobně se na akční cenu nedostanete.

Existuje mnoho webů, které zvěřejňují akce - bývá to omezeno destinací a určitým časovým obdobím (v extrémním případě je dán jediný den, kdy můžete odletět a jiný den, kdy se musíte vracet). Množství takových letenek bývá omezeno, takže je potřeba nakupovat ihned. Nezřídka se též stává, že místo odletu bývá jiné než místo příletu. V takovém případě se dá skutečně dosáhnout na nízkou cenu.

doplněno 09.09.15 09:08:

Problém může být ještě i v tom, že pokud nějaká nízkonákladovka letá do nějaké destinace jednou denně, tak obsluhuje trasu jedním letadlem. Dopoledne letí tam, po obědě stejným letadlem zpět. Případně letí ráno do ČR a po obědě se vrací zpět do ciziny. Bez přenocování to pak nemá smysl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.