Let letadlem

Od: ® odpovědí: 3 změna:

Dobrý den, chtěl bych brzy ráno odletět do nějaká blízké destinace ( To není podstatné ) a ještě ten večer se potřebuji vracet. Všude vidím reklamy na levné letenky za pár stovek, jenže nemůžu najít nic, když zadám údaje na nějaké letecké společnosti, že chci letět a ještě ten den se vracet, tak na mě všude vyskočí šílené částky...tomu vůbec nerozumím. Počítal jsem s tím, že let tam maximálně, maximálně 1000 a let zpátky také tak. Můžete mi prosím někdo vysvětlit jak to funguje a kde hledat? Děkuji moc.

3 odpovědi na otázku

 

 


1x
avatar ohneta

Zkuste si dát datum odletu tak půl roku dopředu, jinak se na nižší částku nedostanete.


Oběma moc děkuji. Zkusím se poohlédnout po nějaké akci, která by mohla být i v dřívějším termínu než za půl roku :)

 


0x

Pokud budete hledat let na konkrétní den, do předem dané destinace a bez dostatečného časového předstihu, pravděpodobně se na akční cenu nedostanete.

Existuje mnoho webů, které zvěřejňují akce - bývá to omezeno destinací a určitým časovým obdobím (v extrémním případě je dán jediný den, kdy můžete odletět a jiný den, kdy se musíte vracet). Množství takových letenek bývá omezeno, takže je potřeba nakupovat ihned. Nezřídka se též stává, že místo odletu bývá jiné než místo příletu. V takovém případě se dá skutečně dosáhnout na nízkou cenu.

doplněno 09.09.15 09:08:

Problém může být ještě i v tom, že pokud nějaká nízkonákladovka letá do nějaké destinace jednou denně, tak obsluhuje trasu jedním letadlem. Dopoledne letí tam, po obědě stejným letadlem zpět. Případně letí ráno do ČR a po obědě se vrací zpět do ciziny. Bez přenocování to pak nemá smysl.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]