Najít kamarádku z Bratislavy po 45 letech

Od: odpovědí: 4 změna:

Hledám kontakt na kamarádku z Bratislavy po 45 letech. Její jméno za svobodna - Alexandra Váryová, rok narození 1953, bydliště do 1975 - Klobučnicka 4. Možné jméno po svatbě Larsen? Pracovala v té době v nemocnici jako zdravotní sestra.

4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar iz

Před cca dvěma roky jsem

sepsala pár tipů k hledán/...

třeba Vám pomohou...


Děkuji za tipy. jm

Dobrý den, našla jsem na facebooku jednu slečnu z Bratislavy, jmenuje se Váryová a má tak 15 let.. napsala jsem ji zprávu, třeba je pribuzna.
Na netu vyskočila Mgr. Alexandra Váryová z Bratislavy, v živnostenském rejstříku má několik firem, ale nenašla jsem její rok narozeni.
Az odepise ta slečna, tak dam vědět.

Díky za spolupráci, jen na doplnění - Váryová je příjmení za svobodna, to mohla mít tak do 1975, pak se vdala a její příjmení po svadbě se mi vybavuje podobně jako Larsen, ale nevím přesně. Ta slečna z Bratislavy co má 15 let by mohla býti tak její vnučka, pokud by si nechala jméno po babičce za svobodna - ale náhody někdy přináší i nemožná řešení,

Takže další krok, který bych chtěl zjistit - svatby v Blavě v období 1975 - 1978 a změna jména Váryová. S novým jménem se bude hledat asi lépe, v té době taky pracovala v městské nemocnici ve středu města.

zdraví jm

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]