Jak to chodí ve swingers klubu?

Od: Datum: 04.09.15 16:32 odpovědí: 13 změna: 05.09.15 19:03

Hezký den,

láká mně kamarádka na náštěvu swingers klubu. Jme tedy dvě mladé ženy. Ona tam taky ještě nebyla. Nechce jít sama, ale má v úmyslu si to tam užít. Já budu jenom doprovod a o sex nebo důvěrnosti nemám zájem. Můžu jenom třeba sedět u baru? A můžu být oblečená třeba aspoň v plavkách nebo tak něco? Nebo v nějakém ručníku? Prostěradle?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: trtr
Datum: 04.09.15 17:11

Zdravím, nejlepší cesta do pekel, aneb jak být ze slušné holky štětkou za pár okamžiků + když nebude štěstí, tak si něco odnesete domů (pokud bude extra smůla, tak AIDS). *cert* Jsem muž, ale přestava, jak tam jde nějaká holka a teď Vás tam jeden čapne za prsa a ukájí se, druhej ihned využije jiného vchodu a další na které nic nezbyte Vás alespoň postříkají či se po Vás válí jiná žena (ženy). No fuj, hnus největšího kalibru, to je takovej zpletenec, že ani nevíte kdo s kým. *blee* Se podívejte na video, jednou dvakrát a potřetí už budete blít, pokud nejste nějak zvrácené.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.09.15 17:13
avatar

Je to o zábavě. Jenomže většinou se to zvrtne. Popíjíte, koukáte, povídáte, flirtujete. No a když máte dost, tak buďto odejdete, nebo budete povolnější a předsevzetí, se kterým jste tam šla, hodíte za hlavu.

Vy nevíte vůbec o co jde? Máte lehce erotické plavky nebo prostěradlo? Jdete do společnosti, ne na pláž nebo sauny.

Takže spíše, jak již napsáno výše, lehce erotické oblečení, prádlo. Co vše sundáte bude jenom na Vás. Pozor, ať Vám nějaký mladík nezamotá hlavu. Každopádně atmosféra je nabitá sexem.

Pokud Vás tam kamarádka láká a Vám se tam moc nechce, nenuťte se. Počkejte, až se tam budete sama těšit. Když už, ať si to prostě užijete.

doplněno 04.09.15 17:16:

Protože nikoho neznáte, neznáte jeho sexuální zkušenost. Je to nejlepší cesta k pohlavně přenosným nemocem, bradavicím, oparům, plísňových onemocnění.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.09.15 17:52

V takovém klubu jsou určitě SECURITY (strážci pořádku, ochranka), takže bych nejdříve zkusil kontaktovat je a zjistit jak to v takovém klubu chodí, jaké je vhodné oblečení, jaké je vhodné chování při první návštěvě.

A rozhodně tam nechoď kvůli tomu, že tam kamarádka nechce jít sama.

Ať si kamarádka zařídí jiný doprovod a nebo jde sama.

Že bys tam mohla sedět a okukovat co se děje, aniž by tě někdo přinejmenším obtěžoval, to je nemožné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fhjtfzj
Datum: 04.09.15 19:11

Uff, představa těch nadrženejch upocenejch chlapů, co si tam jdou levně zapíchat... ble. Umyjou se vůbec, mají pohlavní choroby? Nikdo by mě tam nedostal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sicca
Datum: 04.09.15 19:58

Tam přece rozumný člověk nemůže vkročit, jen samí oplzlí, úchyláci, jedno jestli chlap či ženská! fuj tajbl!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stanona
Datum: 05.09.15 07:35

Asi nemáte tušení, o co jde. To není bordel ale společenství prověřených lidí, kteří se navzájem nějak znají a podle nálady jsou to buď aktéři, nebo diváci.

Nic o tom nevíte ale děláte chytrou. A levně to rozhodně není. Chodí tam páry, sólisti tam ve většině klubů NEJSOU vítání. A drbny tam ani nepustí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vernon
Datum: 04.09.15 20:14
Doporučuju triko s nápisem JSEM KŘOVÍ...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenn*
Datum: 05.09.15 04:17
Doporucuji poradne zaspuntovat otvory!
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.09.15 06:01
avatar
Zkušenost bohudík nebo možná bohužel :-D nemám. Ale na swingers se nechodí posedět na bar a dělat garde kámošce.. pochybuju, že by tě tam nechali jen tak sedět. Když tam nechceš jít *****, tak tam nechoď. Jestli tam kámoška chce jít, tak by měla chtít i bez tebe...
Si představ že tam potkáš nějaké známé :D
Kdyby si každý bral koukací doprovod, asi by to neplnilo účel swingers...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.15 09:19
avatar

Napřed jsem myslela, že jde o nějaký taneční klub, kde se učí "swingovat", po přečtení odpovědí jsem pochopila o co jde. Znám ty kluby z jiné země. Ale tam nepouštěli samotné pány. Každý si musel s sebou přivést partnerku a ta byla ostře sledována, jestli se také účastní aktivně zábavy. Pokud ne, byla vykázána a příště už nebyla vpuštěna. Žádné očumování nebylo přípustné. Vstup byl drahý, ale platili pouze páni, za dámy se neplatilo a byla tam vpuštěna i samotná žena, bez doprovodu a zdarma. Ale museli o ní vědět, že se bude aktivně podílet na "zábavě". Tyhle kluby existovaly v Paříži před dvaceti lety a byly velice populární mezi jistou společností, dá se říci smetánkou. Byl to drahý špás. A co si vzpomínám, tak některé takové kluby fungovaly i tajně a v okolí Paříže a jen tak někdo se tam nedostal. Ale to ještě nebyla rozšířena nemoc HIV. Pak ty kluby začali razantně zavírat. Možná, že dnes tam už nic takového už neexistuje a když, tak velice utajeně. Divím se, že je to u nás povolené. Já bych Vám návštěvu nedoporučovala, pokud se nechcete stát jenom kusem masa, který si tam bude kdekdo osahávat a používat. Pokud si myslíte, že byste se tam mohla s někým zajímavým seznámit, tak to pusťte z hlavy. leda tak se sexuálním úchylem a přitom ještě nachytat nějakou tu kapavku, nebo něco horšího.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.09.15 12:10
avatar

Dobrý den, jsou kluby, kde Vás jenom koukat nechají, jinde ne. Nejlépe zeptat se hned u vchodu.Pokud Vás to samotnou neláká, zúčastnit se této akce, nechoďte. Ať si jde kamarádka sama. Na netu je spousta ukázek videí, jak to vše probíhá.Neříkám nechoďe, ani neříkám jděte, je to na Vás.Někomu se to líbí, jinému zas ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 05.09.15 14:11
avatar

Jéžiš, tady se zas sešlo chytráků*bzum*

Nikdy jsem v takovém zařízení nebyl, ale něco už jsem o tom četl (třeba, že je to obecně pro páry, samotného muže tam nepustí, ale ženy (někde) ano) a není sebemenší problém si pravidla najít na netu.

Např. zde nebo zde

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 05.09.15 19:03

Tlachání o ničem...moralisté se baví...vesměs tohle všichni hodnotí podle pornofilmů a nikdy na akci nebyli...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.