Je nevěrou i popovídání s kamarádkami

Od: Datum: 03.09.15 08:57 odpovědí: 10 změna: 04.09.15 20:38

Mám takový problém, moje partnerka mi zakazuje kamarády- (ky), nemůžu se s nimi sházet a pokuď někoho z mých přátel potkám ve městě a hodím s ním řeč, tak je schopná před námi udělat histerickou scénku a vynadat nám hlasitě před okolím. Chce po mne partnerka,abych se ocitl v sociální izolaci bez kontaktu se známými lidmi a měla mne jen sama pro sebe. Měl jsem dosti kamarádků se kterýma jsem chodil hrát tenis a po zlosti moji přítelkyně nemají odvahu se ozvat. Když mi jednou přítelkyně hrála na city, že nechce sedět sama doma a já jdu s kamarádem, tak mne přeprosila ať ji vezmu sebou.Úplně to svoji výbušnou a zlostnou povahou zkazila a ztratil jsem dosti kamarádů. Teď zbyly už jen některé kamarádky ze školy a na ně ona také útočí a předvádí histerické scénky žárlivé a myslí si, že ji zahýbám.Počká si na nás před tenisovou halou shovaná za zdí a prudce vystartuje vyhrůžkami. Doma musím být nejpozději v 18:00h.jinak začne nadávat a dělat mi naschvály z pomsty.Já mám svůj rozum a vím, že nevěra zraňuje, tak to nedělám, pouze přátelsky konverzuji na společné téma. Když bych poslechl přítelkyni a byl opuštěný sám jenom s ní, tak cítím depky, protože jsem společenský člověk a rád se bavím a mám rád i humor.Vždycky jsem se domníval, že nevěra je sex, mazlení a líbání, nikoliv komunikace s přáteli.Jak se dá vydržet ve vztahu na úkor toho, že všechny své známe, kamarády i nejbližší rodinu opustím? Rodiče mi také zakazuje, protože s nimi si nerozumí. Je opravdu partenrský vztah ten chomout omezení osobní svobody na úkor věnování se jenom ženě? Má někdo podobné zkušenosti a jaká je na to obrana? děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.15 09:17
avatar
Tady je jediná obrana utéct a to rychle. Člověk s takovouto povahou se nezmění. Je to majetnický typ a chce vás jen pro sebe. Zda se být dost psychicky narušená.
Být vámi, udělám to okamžitě. Dřív než se bude snažit otěhotnět jen proto, aby si vás udržela.
Ohodnoceno: 7x
 
Od: ben®
Datum: 03.09.15 09:28
avatar

Dobrý den, asi nemá význam dodávat více, než co již napsal kolega v prvním příspěvku.

Snad jen, že hysterky jsou dobré milenky, ale pro vztah to není to pravé - nejde to vydržet dlouho a nejde to vydržet stále. Zdravím!

P.S. Jinak, popovídání není nevěra.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 03.09.15 09:58
avatar

Že se vlastně vůbec ptáte. Takovéto omezení není k životu. Přesně jak psali již nade mnou: co nejrychleji vyklidit pole a zbavit se jí. A ani potom to nejspíš nebudete mít lehké, protože tohle je typ člověka, který vás bude strašit ještě velmi dlouho. Měl byste si uvědomit, co je pro vás prioritou - normální život se vším, co k tomu patří, nebo izolace s tyranem. Vyberte správnou odpověď a jednejte. Můžete zkusit s ní vážně promluvit a dát jí ultimátum, že buď vám nechá víc volnosti, nebo... (ultimátum se dává jen v případě, že ho hodláte dodržet, plané výhružky jen upevňují pozici žárlivce) Možná se na chvíli zklidní, ale podle mne nevydrží dlouho. Utečte, dokud ještě máte nějaký život. Mona

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.09.15 10:20
avatar

Kolik je Vám let, že se necháte šikanovat a manipulovat sebou? Partnerský vztah je především o důvěře, toleranci, respektu i kompromisech. Nevidím důvod proto, abyste byl bez přátel, bez rodiny a ještě se nechal šmírovat. S takovou ženskou by málokterý chlap vydržel. I ve vztahu má každý právo mít svůj vlastní prostor. Nejste přece majetkem své partnerky!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: strait
Datum: 03.09.15 10:23

utikeej

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 03.09.15 10:23

Ustupovat je špatně, jen by se to stupňovalo a nesměl bys od ní vůbec odejít. Zavřela by tě do klece.

Obrana? Jasně jí řekni, že kamarády i kamarádky chceš vídat a že jestli bude žárlit a bránit ti tak o tebe přijde. Pokud se nezačne chovat podle toho tak ti nezbyde než se rozejít - žít s někým takovým je nesmysl.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.09.15 10:30

Bacha na to. Pryč od ní , ASAP! Kámoš měl asi rok vztah s podobnou žárlivou a hyper afektovanou a hysterickou manipulativní holkou, ještě byla navíc scientoložka jako bonus. Kočka jako lusk na pohled, fakt výstavní kousek, jak modelka, štíhloučká 48 kg, světaznalá, AJ jako rodilý mluvčí... S cizími se bavila jako med. Kámoš je typ galanta k ženskejm, má peníze, podniká, všude za holky platí, neřve, žádnou ženskou nikdy snad neuhodil, rozumně argumentuje klidným hlasem.

Jak to u nich probíhalo v praxi: noční řev asi 2-3 hodiny 3x týdně, záchvaty zuřivosti, výčitek, obviňování, prostě proudy orálního průjmu, to 48 kg těžké stvoření kámoše hodinu mlátilo pěstma, kousalo, drápalo, kopalo, ječelo, občas píchalo nůžkama a podobně ... Po vysílení do mrtva se zklidnila, začala brečet, nastavila mu vagínu, to jo, byla to sexy dračice par excellance, ten můj kámoš ji nad ránem ojel, pak spánek, nový den, příměří či iluze že už to bude dobrý a zítra pozítří stejný scénář nanovo.

Dnes má super normální holku, harmonický vztah, a noční můry už vytěsnil. Pryč od ní, ještě dnes !

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ddetjdr
Datum: 04.09.15 19:27

A proč s ní seš? To mi hlava nebere.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 04.09.15 20:09

Obrana? Co tě s ní drží? Stěžovat si můžeš jen na sebe! Zmizet!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vernon
Datum: 04.09.15 20:38
Sbal si svých pár švestek, jablek, hrušní, šušní, pivo a UTEČ!
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.