Kolik forintů na den si vyměnit?

Od: odpovědí: 5 změna:

Přibrali mne na volné místo v autobuse na maďarské termály. Cestu a noclehy mám zaplaceny. Kolik si asi na den mám vyměnit forintů.. Jde mi o vstupné do termálů a stravu kromě snídaně. Jsem skromná, a ani doma si nemohu dovolit příliš utrácet. Děkuji za přibližnou cifru. Nevím, kolik tam co stojí.

5 odpovědí na otázku

 

 


1x
avatar jmlc

Maďarsko v 7/2015 - ceny u termálů - zcela podobné městečku běžného v ČR. V obchodě láhev vína za 100,- jogurt 19,- mléko 21,- ... vše cca shodně v přepočtu na Kč. Zmrkzka byla za 15,-Kč kopeček - jsou místa, kde v ČR je kopeček i za 20,-.

Takže si naplánujte předpokládané investice - vstupné je na webu termálů a nemůžeme zobecnit. Strava podle typu snídaně a množství jídla.. Průměrnému člověku stačí cca 50,-Kč na snídani, tj. 600 forintů.

 


0x
Odpoledne Vám napisu cenu vstupenky do lázní Gellert,kamarádka se tam právě koupe tak se ji pak zeptam.Jinak lze navštívit i lázně Rudas,oboje mají i své stránky.Vnitřek lázní je v římském stylu.
Současný kurs je asi 310 forintů za 1 euro.
Nebo cca 10 forintů za 1 Kč.
doplněno 01.09.15 12:54: Vy asi jedete jinam než termaly v Budapešti,jsem to nějak prehlidl.
doplněno 01.09.15 19:30: Tak ta cena bude určitě výrazně nižší než 5000 forintů celodenní vstupné ve vyhlášených lázních Gellert v Budapešti.

Děkuji za tipy, ale jedu s pěveckým souborem, který tam má plánovaná vystoupení v oblasti Mezökeveds a mezi nimi termály. Měli volné místo v buse, tak budu absolvovat to, co oni. Já jen, že jsem jezdívala vždy na Slovensko, tak nevím maďarské ceny.

 


0x

Zdravím,v červnu jsme byli v Sárváru na 4dny. Měnila jsem forinty za 4000 korun,t.j. 44000 forintů. Platili jsme z toho jídlo,celodenní vstupy do bazénů a ještě nám zbylo na klobásy a papriku atd. Chce to se najíst přímo v areálu lázní,kde byla jídelna kam se smělo i v plavkách. Co si tak vybavuji tak slušná porce velmi chutného jídla stála asi 3 eura,ale i míň.Zbylo i na zmrzku a kávu,nebo ovoce. Celodenní vstup od 8 hodin do 22 hodin vyšel asi na 170 kč.Nebála bych se vyjet s 10000 forinty a třeba 50 euro s sebou,které si nejspíš zase přivezete. Hezký pobyt.

 


0x

kolik forintů vyměnit na den jen pro stravování a dárky

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]