Utajený druhý účet, objeví ho při majetkovém

Od: Datum: 28.08.15 17:54 odpovědí: 3 změna: 28.08.15 22:01

Máme před rozvodem. Manžel mi léta odmítal sdělit, kolik má naspořeno.. Hrála jsem otevřenou hru, ale on mi ukazoval jediný účet se směšnou částkou. Jen jsem odhadovala podle výdajů, že není možné , aby měl tak málo. Domácnost jsem táhla převážně já, když jsem měla větší příjmy. On že šetří na případné opravy domu. Při jedné nečekané události, kdy bylo potřeba hned zaplatit, najednou se odněkud vzaly peníze. Teď často cestuje s přítelkyní, jsem přesvědčena, že má z čeho brát. Účty má pečlivě zaheslované. K rozvodu patří majetkové vyrovnání. Je možné, že se na tento jeho tajný fond nepříjde?.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: agaxy
Datum: 28.08.15 18:15

Tak hloupý snad není, aby se na to přišlo když už to dělá, ale časem jste na to přišla že "manžel" není v pořádku, a chcete se proto rozvést, takže zas tak chytrý nebude *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krasula
Datum: 28.08.15 19:35

Neptám se, zda je chytrý nebo hloupý. Vím, že je bezohledný a sobecký. Není to tak dávno, kdy při řešení pozůstalosti po rodičích nám právník sdělil, že to bude trvat nějaký čas, jelikož potřebuje prostudovat něco na katastru a projít účty u bank a pojistky. Tak jestli jsou i u rozvodových majetkových vyrovnání tak důslední. Jestli jsou schopni odhalit, že on si někde koupil nebo pronajímá garsonku na své utajené schůzky. Nebo se tohle vůbec neřeší a jen se vydělí současná hodnota nemovitostí?

Datum: 28.08.15 22:01
avatar
Krasulo pokud se budete o majetek soudit, což bych nedoporučoval, protože je to hodně drahé a může vás to doslova položit či zadlužit, tak ten "tajný " účet můžete u soudu napadnout. Soud, pokud tak neučiní váš ex dobrovolně, si jednoduše prověří všechny účty, které jsou vedené na jeho jméno. Nic víc, nic min. Pokud má peníze někde v hotovosti nebo na cizím účtu, či na zahraničním účtu, to se asi těžko dohleda. Proto bych doporučoval nějakou domluvu a o majetek se nesoudit.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.