Nepravdivá reklama na plyn

Od: Datum: 27.08.15 20:58 odpovědí: 3 změna: 28.08.15 11:30
avatar

Nebudu psát o jakou firmu jde, ale určitě budete vědět. Jde mi o to podání obsahu reklamy, kde se firma chlubí, že mi přímo do mého kotle poteče jejich kvalitní plyn a nízkou cenu. Nemám nic proti cenám, ale třeba se mohu plést, ale jak mi může firma natankovat vlastní plyn, když zbytek ulice v okolí bere třeba úplně od jiného dodavatele. Opravdu tohle klamání zákazníku je úřady OK. Vždyť je jasné, že v dané lokalitě teče všem stejný plyn, jen poskytovatelé si rozdělí podíl podle množství a ceně od zákazníků? :-D :-D :-D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.15 00:05
avatar

Moje představa je, že je to jako virtuální operátor. Jejich strategie je samozřejmě opatřit co nejvíc koncových uživatelů aby měli sami lepší cenu od skutečného dodavatele a holt si vybryli si takovou obchodní strategii, - asi aby se odlišili (jde přeci o něco uplně jiného než nabízí konkurence). Podobně vidím tu realitní kancelář, která se nazvala ... správa nemovitostí, taky asi aby působila jako subjek nelačnící po zisku a něco úplně jiného než přímá konkurence.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.08.15 09:48
avatar

No reklamu prostě nesmíte brát vážně. Žádnou. Nikdy nejde o to, abyste se Vy měl lépe, ale vždy o to, aby se měl lépe onen dodavatel (výrobce). Je to stejné i s elektřinou. K dokonalosti to dotáhli v Rakousku, kde se údajně prodávají filtry do zásuvky, které dokážou odfiltrovat elektřinu vyrobenou v Temelíně *haha* .

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mot
Datum: 28.08.15 11:30
asi bych rozlisoval klamavou reklamu (tj. veci ktere treba bezny clovek neoveri atd) a tvrzeni, ktere chape i clovek se zakladnim vzdelanim.
jako treba tento pripad s plynem nebo ze kdyz zmacknete cokoladu,ze se rozervou ptacci…
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.