Partner si vynucuje sex

Od: Datum: 27.08.15 13:47 odpovědí: 41 změna: 02.09.15 20:07

Dobrý den,

ráda bych poprosila o radu, svým blízkým se stímhle svěřovat nemohu a nevím co stím mám dělat. Tak využiji Vás, anonymní duše se zkušenostma.

S partnerem bydlímě spolu 4 roky, jsme spokojení, zádrhel nastal před 2 roky, kdy jsem samovolně potratila. Nejprve říkal, že se pokusíme, až to bude možné, čím mi dal naději, druhý den to změnil na: Možná za pár let. Hodně mi trvalo než sem se stím trošku vyrovnala.

Když sem měla mít čtyřnedělí, nechal mi pár dní klid, ale pak začal loudit. Nemá problém, abych ho 10krát a více odmítla, dotírá stále. Mě už je to blbý a tak povolím a lidově mu podržím. Táhne se to od té doby, už ani nevím kdy sem měla já upřímě chuť. Orgazmus nemívám, jedině když si hraji sama a to je jednou tak za měsíc, někdy i déle. Už se bojím toho, když se přítel jen přitulí, nebo mě políbí, že to povede k sexu.
Nedávno sem měla vaskulitidu na nohách, brala sem léky na neuropatickou bolest a byla sem po nich doslova mimo. Vnímala sem co se děje kolem, ale nedokázala sem otevřít oči, hýbat se a nebo mluvit. Dokud sem prostě to nevyspala byla sem mimo, ale vnímání mi fungovalo. On si vynutil sex, ikdyž sem byla mimo. Bylo mu jedno, že sem nereagovala. Udělal mi to už dříve, když sem byla ospalá a bylo hodně v noci, kdy sem mu u toho usnula. Dnes v noci mě vzbudilo zas to, jak do mě vniká. Já vůbec nereagovala, nevěděla sem zda křičet a nebo brečet, tak sem dělala, že o tom nevím a nevzbudil mě. Pak po svém působení ještě uklidil. Jako pokaždé on i já děláme jakoby nic.
Ano říkal, že chce, když jsme přišli domů z celodenním bloumání po městě, protože mi přiletěla na pád dnů mamka s jejím anglickým přitelem, kterému ukazuje snad všechny památky v praze. Po několika dnech courání sem doslova odpadla a na sex neměla naprosto pomyšlení, což sem mu řekla.
Omlouvám se, jestli píšu chaoticky. Jen toho mám plnou hlavu, mám ho moc ráda, ale příjdu si jak totální hadr. Jak mu to citlivě říci, aby to nedělal. Ale chtěla bych tak, aby to už opravdu nedělal a nekoukal na mě tak ukřivděně. Ráda bych věděla co mám dělat jinak, aby k tomu nedocházelo.
Moc Vám děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.15 14:00
avatar

Nějak nechápu, sex ke vztahu patří a vyloučit se z něj nedá. Nevím, ale asi bych byl radikálnější než váš partner a pokud by se váš vztah k sexu nezměnil tak bych si hledal jinou partnerku.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ash
Datum: 27.08.15 14:06

Měla jsem sex ráda, ale to neustále vynucování mě naprosto připravilo o chuť. A tak se snažím,a by partner nestrádal, ale ani 4x týdně mu nestačí. Je však chvíle, dky naprosto nechci a to, když mám své dny a když je u nás návštěva. Jinak nahodím úsměv a snažím se mu vyhovět v tom co chce.

Datum: 27.08.15 14:12
avatar

však vy dobře víte, že co chlap nenajde doma, to si začne hledat jinde. Tak co vám můžu radit? Já bych měl spíš radu pro vašeho partnera, protože muset desetkrát a vícekrát žádat, naléhat a dotírat než je mu dovoleno, to je přece jen trochu moc, ne? Vy dva se k sobě nehodíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.08.15 14:17
avatar

Umím si představit, že tu bude jiný dotaz na téma "Partnerka odmítá sex".

Sex je ve vztahu důležitý a jeho potřeba by měla být u obou partnerů vyvážená. V opačném případě jeden nebo i oba strádají. Samozřejmě chápu, že spolu nejste jenom kvůli sexu, že vás spojuje i něco jiného, ale to už pak je o prioritách. Řešení? Nemám. Musíte svá pro i proti zvážit sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iv®
Datum: 27.08.15 14:18
avatar
Ja bych tedy s takovym partnerem byt nemohla...ne je u me ne...sveho muze mam rada, a byly jiz chvile kdy jsem na sex chut nemela, male ditko, starosti...ale proto, ze mam milujiciho a chapaveho partnera jsme tohle vsechno zvladli...milovani ma byt uspokojenim obou, a ne pro jednoho tryzna. Zkuste si s pritelem promluvit, teknetu mu, ze vas jeho chovani boli, zkuste najit kompromis pro vas oba.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.15 14:29
avatar

Tomu moc nerozumím.. Ne, je prostě ne.. Pokud bych řekla, že nechci sex a v noci cítila nějaké pokusy, tak ho odstrčím a jasně řeknu, že ne.. co to je za řešení dělat, že o ničem nevím.. Pak si nemáte nač stěžovat, můžete si za takový přístup vlastně sama.. Za ta léta, jste si ho tak vychovala a kdyby měl čekat kdy bude od Vás sex dobrovolný, tak se zřejmě nedočká..

S přítelem si promluvit na rovinu.. Je třeba to říci jasně a za svým rozhodnutím si stát. Pokud Vy nemáte potřebu sexu a přítel ano, pak se Vaše cesty zřejmě rozejdou, protože sex je nedílnou součástí vztahu a měl by to být akt dobrovolný a příjemný pro oba.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mustang
Datum: 27.08.15 14:38
Tak proč s ním jste?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.15 15:41
avatar
Jak jsem četla před chvilkou názor výše,tak i já bych s takovým partnerem být nemohla.. Taky jsem zažila samovolny potrat mezi svýma 2 klukama,ale mám chlapa, kterej byl a je ke mě vždy velmi citlivej a prostě si počkal až budu chtít ja a reči typu, že být chlapem, tak si najdu jinou ženskou mi přijdou hloupe. Osobně sex miluju, ale s takovým chlapem co máte doma by mě taky přešla chuť.Rada tady těžká, ale asi bych se snažila s ním promluvit a říct mu přesně co a jak cítím a pokud by se stále choval jak píšete, tak budoucnost společnou moc nevidím, ale neznám přesně vás příběh..l
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.15 16:50
avatar

To vaše povídání, zvláště pak ta část o šestinedělí, kdy je žena na celém světě nedotknutelná, to mi připomnělo nejškaredější vtip, který jsem kdy slyšela. Opravdu škaredý, ale ve vašem postavení mi příjde pravdivý. *sok* Co to je žena? Stojánek na pí*ču. *plac*Jéééžiši, nerozumím vám. Každý si dovolí tolik, kolik je mu povoleno! Jakože láska, partnerství, úcta, souznění? Fááákt ve jménu lásky on pochtívá a vy souhlasíte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: meggyna
Datum: 27.08.15 17:17

Tak teď bys potřebovala praktickou radu, a né tu teorii o tom, že "takového partnera...", jak tu v ostatních odpovědích čtu.

Řekla bych, že se o nějaký velký problém nejedná, když je jinak všechno v pořádku. Dávej mu oblečená v plavkách, on ať se vezme kondom aby ho to nedřelo, nebo si vem sukni a dej mu rychlovku zezadu, ale nikdy né sex a vnikání do pochvy, uspokojuj ho rukou, když je tak nadržený, tak to půjde velmi rychle, nauč ho stříkání na prsa až bude zase chtít - a ty se jen dívej...možností je mnoho, ale opravdový sex jen když se ti chce, nebo se ti už nebude chtít nikdy

(ačkoli je to anonymní, netroufla jsem si to zadat pod mým nickem) *andel*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.15 08:25
avatar

škoda...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: meggyna
Datum: 28.08.15 18:35

zelený ďábel...aha, tak škoda? Jen si prosím všimněte, že to teď je důkaz toho, že si to tazatelka celé vymyslela.

O moji praktickou odpověď se ani nezajímá...je jí to fuč jak to řešit, ačkoli ho "má ráda" a chce u něj zůstat.

Typuji, že se jedná o úchyla, který chtěl "nějaké rady" tohoto typu *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: isteron
Datum: 27.08.15 17:23

Rozumne a otvorene to prediskutovať. Keď to nepomôže, tak rozchod. Nemá to význam !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.15 17:51
avatar

Dobrý den. A proč jste s někým kdo se Vám protiví? S kým nemáte chuť mít sex? Proč mlčky vyhovíte, podržíte? Nemyslím si, že by toto šlo nějak "citlivě" partnerovi říci. Sex není o tom, někomu vyhovět proti své vůli přece. On evidentně potřebuje jinou partnerku a Vy partnera. Pokud k sobě navzájem nezměníte přístup, myslím si, že váš vztah nevydrží. Vy to vidíte ze svého pohledu a kdoví jak to vidí on... Řekla jste mu narovinu někdy přímo, aby na Vás nesahal, když to nechcete? Že je Vám to nepříjemné, že se Vám tímto chováním protiví? Pokud ne, udělejte to a jistě se dočkáte nějaké reakce. Jste přece oba dospělí a ve vztahu byste měli být spokojeni oba dva. On takové chování vůči Vám možná považuje za normální, protože jste si to vždycky nechala líbit a to byla chyba.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.08.15 18:04
avatar

§ 241

Znásilnění

(1) Kdo násilím nebo pohrůžkou bezprostředního násilí donutí jiného k souloži nebo k jinému obdobnému pohlavnímu styku nebo kdo k takovému činu zneužije bezbrannosti jiného, bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až osm let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na osobě mladší než osmnáct let.

(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán,

a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví, nebo

b) spáchá-li takový čin na osobě mladší než patnáct let.

(4) Odnětím svobody na deset až patnáct let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 28.08.15 07:37
avatar

Děkuji... jediná rozumná odpověď. Z těch ostatních se mi chce pomalu zvracet...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.08.15 18:06
avatar

Dobrý den. Tak trošku kus hadru na podlahu jste v tomto vašem vztahu. Ale není se čemu divit, pokud si všechno necháte líbit bez řečí. Váš partner má za to, že nejste proti jeho nočním hrátkám, asi ho to nějak i rajcuje, když na vás rajtuje, když spíte. Hm, to by zrovna mohl obcházet márnice a vybírat si sexuální partnery mezi jejich obyvateli. Těm by to bylo aspoň šumafuk. Nejste-li spokojená a do sexu s ním se musíte nutit, proč tedy vlastně s takovým partnerem zůstáváte? Umíte si představit takto prožít celý život? Asi tak - podle mě byste byli oba spokojenější, kdybyste si našli pro cestu životem jiné partnery. On sexuální mašinu, která mu nedá pokoj, dokud ji šestkrát za noc každý den nespokojí, a vy někoho s podobným sexuálním apetitem, jaký je ten váš. Ale k tomuto musíte vy dospět sama.

doplněno 27.08.15 18:23:

Těch 90% odpovědí ohledně rozchodu je proto, že to takto většinou prostě v tomto typu vztahu dopadá. Pamatujte si jednu věc, kdo je moc hodný, ten většinou v životě ostrouhá a nikdo ho za to nepochválí. Vy to cítíte jinak, tak jednejte podle toho. Možná, že se nějakého vděku od partnera někdy dočkáte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ash
Datum: 27.08.15 18:11

Děkuji za odpovědi a čas, který jste věnovali přečtení a přemýšlením nad tím.

Jsem sním, protože ho mám ráda, rozumím si sním jinak, tedy pokud nehodnotíme doma bordel.

Proč dělám, že mu jak se říká podrží? Protože beru, že má svou potřebu, snažím se, aby nestrádal. Proto, ikdyž nemám ani pomyšlení udělám to. Je to jako byste se stále nutili něco udělat, když to uděláte sami od sebe, pak Vás to těší. Ikdyž sem sním o tom mluvila, vydržel tři dny.

Nejsem frigidní, sex sem měla opravdu ráda. Ale mám starosti, nebo bolesti, sem smutná, tak na to není pomyšlení. Mluvila jsem sním už několikrát upřímně, i jsem mu řekla, že pokud bude mít potřebu, kterou já mu nebudu schopna naplňit, ať si ji jde realizovat, ale nechci o tom vědět a nesmí v tom být city, ještě sem měla podmínku, že dotyčnou nechci znát. Asi mě teď odsoudíte, ale mám ho opravdu ráda a chci, aby i on byl spokojený.

Děkuji za návod.

Ano, máte pravdu, že když se mi to nelíbí, mám se ozvat. To vím, ale nevím jak to udělat citlivě.,

Trošku mě mrzí, že 90% odpovědí je o tom, že se máme rozejít. Po šesti letech vztahu, 4 let bydlení to skončit jen takhle. Chci to vyřešit, ne tomu utéct.

Asi si sním promluvím, až příjde z hospody, zas a znova. jen vymyslet jak, aby to nevyznělo jako obviňování a přesto sem projevila svůj nesouhlas.
Dámy, jak vy říkáte svému muži, partnerovi, přítelovi, že nechcete? Je dotčený?

Od: iv®
Datum: 27.08.15 19:25
avatar
Tedy můj muž dotčeny není. Proč by měl být? Jednou nechci já, pak zase on, pak nechceme oba, jindy zase oba ano... Prostě tohle je život. A když už chci vyhovět partnerovi alespoň ruční práci, nechce, řekne že radši počká. Je to o tom, že se milujeme, že víme jak na tom ten druhý je...
Ohodnoceno: 3x
 
Od: mustang
Datum: 27.08.15 20:21
Tak když ho máte jen ráda a dovolíte mu milenku tak to asi moc vážné nebude ne? 6 let vztahu není nic extra.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 27.08.15 20:42

Zdravím, ve vztazích jsem sice trochu začátečník, ale v případě tazatelky je to opravdu, ale opravdu brutální věc.

1.) Jednak si partner doslova dle trestního zákoníku sexuálně (pohlavněú zneužívá a tak se prohlubuje trauma tazatelky v sexuální oblasti. V tomto případě je na místě okamžité ohlášení PČR. Nelze přece dopustit, aby se kdokoliv ukájel na někom, kdo nechce a to dokonce v okamžiku spánku či jakékoliv jiné indispozici, kdy může vzdorovat. pokud nemá tazatelka sílu to udělat sama, musí to říci kamarádce či psychologovi, který je povinnen takové jednání oznámit.

2.) Partner tazatelky je z dovolením prase, to není chlap. Chlap si toto dovolit nesmí. To v tom čtyřnedělí je prasárna, která je tak hodná na "deku" (výprask) od kamarádů, aby si to řádně pamatoval.

3.) Tazatelka by měla rozhodně navštívit psychologa a rozebrat to s ním a svého povedeného muže co nejdříve opustit.

4.) Mám obavu, že u tazatelky vznikl tzv. stockholmský syndrom, který ji brání vzdorovat (s kombinací stresu a smutku) a pomalu se jí nezákonné chování nepřipadá nezákonné a na různé prasárničky pod opakovaným nátlakem přistoupí. Z toho plyne, že je to žena v nouzi, které se musí pomoci ! Pokud se jí nepomůže, tak se s Vás může stát troska či blázen, ano blázen a to si nedělám srandu (mám známou psycholožku, tak do toho docela skrze ní vidím).

P.S.: Telefonická pomoc: Například: http://www.odchazim.cz/seznam-krizovych-linek , http://www.zachranny-kruh.cz/…ro-zeny-a-divky-v-nouzi.html, nebo přímo linka policie 158

Ohodnoceno: 2x
 
Od: stano123456
Datum: 27.08.15 21:13

Pravděpodobně jste totálně frigidní a rozhodně nebudete partnerka pro život. Aby k tomu nedocházelo, sbalte si věci a běžte pryč. Váš pojem čtyřnedělí je rovněž nějaký divný. Šestinedělí je známo.

To že jste potratila není nic světově ojedinělého a máte spíše psychický problém. Není tedy jasné, proč by měl s váma partner ( po vašem - loudil...) vlastně zůstávat. Sex je potřeba k harmonické mu životu a vy vyvoláváte spíše nervozitu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.15 01:12
avatar

Vy se opakovaně necháváte znásilnit

a chcete mu "citlivě říct, aby to už nedělal"?

Měla byste na něj podat trestní oznámení.

doplněno 28.08.15 04:30:

Ash, tohle je vážná věc, nemůžete s nim "o tom promluvit, až se vrátí z hospody".

Pokud se chcete o řešení pokusit sama, promluvte si s ním v klidu, bez alkoholu.

Ale spíše byste se měla obrátit na někoho, kdo Vám může pomoci (viz odkazy v této odpovědi ).

____

Měla byste si více vážit sama sebe, měla byste vědět, co nechcete,

a měla byste dokázat svému partnerovi říct, že takhle se k Vám prostě chovat nebude.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.08.15 07:36
avatar

Co je to proboha za odpovědi? Sex ke vztahu patří atd... Tazetelko... neděláte nic špatně! Váš "partner" vás ale znásilňuje! Patří za takové chování do kriminálu! Nahlásit to. Opustit ho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.15 08:16
avatar

Víte, po prvním přečtení to znásilněním zavání, ale přečtěte si to znovu.. Vzhledem k tomu, že mu celá ta léta vždy jen "podrží" jak sama říká, protože on se nechce snažit o děti, takže proč by to dělala a je dokonce schopná u toho usnout nebo v noci dělá mrtvého brouka, pak si zřejmě přítel zvykl, za každých okolností se prostě obsloužit sám. (Mě by sex s "mrtvolou" neuspokojil, ale asi si také říká, že jinak jsou šťastný pár nebo ho to vzrušuje, kdo ví).

To období pod prášky je sice zvláštní, ale věděl on o tom, že ona vnímá jinak než jindy, když sex probíhal standardně, jak jsou zvyklí? Asi se to v ničem nelišilo a věřím, že by to u soudu bylo slovo proti slovu.

Paní není malé dítě a pokud má dostatečně vysoké IQ a je svéprávná, je třeba jasně říci, že takhle ne. NE NE NE NE i kdyby přítel dělal psí oči nebo se urazil nebo cokoliv. Tvrzení, že "jinak" jsou šťastní, je zcestné a zůstat spolu mimo jiné proto, že jsou spolu již dlouho, navíc když nemají žádné závazky, je též nesmysl.

doplněno 28.08.15 09:09:

A on ten její partner má být jako jasnovidec nebo jak má poznat, co se tazatelce děje v hlavě?

doplněno 28.08.15 10:02:

Jenže pokud mu ona podrží standardně způsobem "leklá ryba" a je schopná mu u toho usnout, tak už si na tento způsob mohl prostě zvyknout a do hlavy nikomu nevidíte. Jemu evidentně (ne)četnost sexu vyhovuje nebo si též říká, že jinak mají hezký vztah a tak prostě jak tazatelka píše, oba dělají, jakoby nic.. Jenže zatímco ona se trápí, on nemusí nic tušit. Já nevím.

doplněno 28.08.15 11:42:

Vidíte a mně to prostě tak jednoznačené nepřijde, když prostě většinou tazatelka nahodí úsměv a vyhoví mu, jak sama píše.. sice u toho občas usne.. ale to se mi nejeví jako nesouhlas..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.15 08:24
avatar

To jako myslíte vážně? Znásilnění není jen to, že vás v temné uličce přepadne nějaký kriminálník a vy řvete na celé kolo. " Dnes v noci mě vzbudilo zas to, jak do mě vniká. Já vůbec nereagovala, nevěděla sem zda křičet a nebo brečet, tak sem dělala, že o tom nevím a nevzbudil mě." Tohle je znásilnění! A vinit oběť z toho, že "málo křičela" "furt neměla chuť" a podobně... to je to nejnechutnější, co kdo může o obětech znásilnění říct. A je jedno, jestli viníkem je kriminálník nebo vlastní manžel a jestli oběť je prostitutka nebo počestná panna. Znásilnění je znásilnění a NIKDY není na vinně oběť. To, co dělá tohle nechutné individuum tazatelce, je zločin a měl by sedět v kriminále. Zřejmě o psychice nic nevíte, když si myslíte, že po x letech vztahu bude (v tomhle případě ještě unavená, nešťastná a vysílená) žena reagovat rázným "NE".

doplněno 28.08.15 09:40:

Když někdo spí nebo je omámenej a nereaguje, tak s ním prostě nemám sex a je to. Když mu nevyhovuje (ne)četnost styku, má se s přítelkyní rozejít. Tohle je fakt... šokující.

doplněno 28.08.15 10:17:

To je úplně jedno jestli si zvykl nebo ne. Když partnerku neustále buzeruje, až mu teda podrží, aby se neřeklo, tak pro mě je i tohle už znásilnění, i když je použitá síla psychická a ne fyzická. Prostě sex proti vůli nebo sex, kdy jeden z partnerů nereaguje (spí, je omámen prášky...) není sex, ale znásilnění. Pokud si není jistý, má se zeptat (jednou!). Pokud je odpověď "(dneska) ne" nebo dokonce není odpověď žádná, pak ať si jde radši pustit porno...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.08.15 12:12
avatar

Proboha, přečtěte si to, prosím znovu. Já nemluvím o tom, že při tom usne. Já mluvím o tom, že se v noci probudí a cítí, že s ní partner souloží. Tj. ona spala a on na ní vykonal soulož. A to je prostě znásilnění, ať se vám to líbí nebo ne. To samé když je pod práškama a malátná atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 28.08.15 12:03
avatar

Dobrý den, nečetl jsem všechny odpovědi, tak už to zde možná zaznělo. Vztah je to jinak funkční, tak snad zkusil oddělenou a uzamykatelnou ložnici (to partner zřejmě nepřehlédne) nebo mu do jídla dávat nějaký (snad přírodní) prostředek pro snížení libida (to by přehlédnout mohl) - a jednoho dne zjistí, že už týden v noci pouze spí a žena ho nezajímá.

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirkazxc
Datum: 28.08.15 16:20

To už zas zavani travičstvím. Spát treba může a po tom se už taky nemusí probudit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 28.08.15 15:18

Ve vašem vztahu tak vázne komunikace, až hanba. Chlapi nechápou nějaké náznaky, musíte mluvit stručně a zcela jednoznačně. Když to neumíte, musíte jít někam pro pomoc, jinak se věc nevyřeší. Od toho existují partnerské nebo manželské poradny. Vy jste si zvykla na sex bez orgazmu a tzv. podržení a on si možná po letech myslí, že jinak to s vámi ani nejde. Naučila jste ho, že takhle to je normální. Když se vám nechce, na což má každý v páru právo, nemusíte přece odmítat úplně veškerý kontakt. Uspokojit muže lze velice dobře, aniž byste do toho musela zapojovat svoje vzrušení a vagínu. A věřte mi, že by byl ještě šťastný. Určitě znáte i jiné praktiky, než si lehnout na krovky a roztáhnout nohy. Jestli chcete vztah udržet, uhánějte někam do poradny. Spolu evidentně neumíte komunikovat ani jeden.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stanona
Datum: 28.08.15 16:16

Jenže ona nechce nic nikde řešit, chce, aby jí dal partner pokoj. Z nějakého důvodu ho potřebuje ale jinak ho má těžce na háku. To je naprosto zřejmé. Takže z něj dělá úchylné prase, zatímco ona se dva roky vzpamatovává. Prdlačky. Mnoho žen potratilo a život jde dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.15 16:03
avatar

No to je mi dneska humus. MIlí rádci, co zde píšete, že když chlap nemá doma, zařídí se jinde, a aby vlastně tazatelka držela hubu a krok.

Co byste dělali , kdyby váš partner dlouhodobě onemocněl nebo procházel životní krizí, a pár týdnů nebo i měsíců prostě "nemohl"? Hned zaskočíte jinam? Nebo ho potají budete znásilňovat v noci? Neustále dotírat, i když vidíte, že ten druhý je psychicky (nebo fyzicky) úplně v háji? A vlastně si za to bude moci sama, když nepodrží? PO POTRATU? Hnus.

K dotazu - od takového partnera, co by mě v noci potajmu ojížděl, zatímco já se vyrovnávala s potratem, bych utekla hodně daleko. Pokud nevydrží pár týdnů bez sexu - a nechápe, co pro ženu znamená potrat - tak je to hňup.

doplněno 28.08.15 16:24:

Ano, dva roky. Před dvěma roky tazatelku zjevně opustila chuť na sex poté, co se na ní partner potají ukájel v noci a do sexu ji nutil, místo aby dal ženě po potratu prostor, čas a klid. Prostě se jí zhnusil, čemuž se nelze divit.

Nejlepší by bylo ukončit vztah, který už se nezlepší. Ke nemyslným poznámkám ve Vašm příspěvku se vyjadřovat nebudu ;).

Ohodnoceno: 2x
 
Od: stanona
Datum: 28.08.15 16:14

Pár týdnů jsou podle původní otázky 2 roky. Příroda si pudy vymyslela a nikoliv muži. Bohužel to tak je. Partner že dotírá? Asi také budete jedna z feministek. Jestliže se taztelce nelíbí, že ji její přítel v noci ojíždí, tak se nezlobte ale ona to nemá v hlavně úplně vyrovnané. Jedna si stěžuje, se si jí přítel nevšímá, tady tato zase že ji ojíždí. Nic vám není akorát a tak není jiné řešení, než že si popřejí šťastnou cestu a každý půjde po svém. Nejsme na světě zase tak dlouho, abychom celé roky řešili takové věci. Vpodstatě tazatelka mezi řádky píše, že jí jsou muži odporní. To je pouze její problém a nechápu, proč to tady musí ventilovat. Jako by jí tady nebo ani lékař ne snad mohl pomoci.Bohužel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.15 16:20
avatar

Promiňte, ale tohle jedna z nejodpornějších odpovědí, na které jsem kdy na téhle stránce narazila. Myslet si, že žena si může za znásilnění sama tím, že je frigida, je opravdu neuvěřitelné...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stanona
Datum: 28.08.15 18:12

Asi nejste v kondici a nebo neumíte číst. Nikde v mé reakce není napsáno, že žena si může za znásilnění. Jsou snad ve vztahu a ne v parku ! Takže vaše reakce je jako od negramotky. A že je frigidní je fakt, takže zůstávat ve vztahu je blbost. To jsem napsal a ne ty vaše krávoviny. Nazdar.

avatar
Upozornění od sys hejkal 29. 08. 2015 07:07:39
Nepiš jako hulvát...
Ztrácíš tím kredit.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.15 18:15
avatar

Znásilnění není jenom to, když vás někdo povalí na zem v parku. Znásilnit může manžel maželku, zákazník prostitutku... prostě... když žena spí a probudí ji něčí penis ve vagíně, tak je to znásilnění ať jsou okolnosti jakékoli.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.08.15 18:18
avatar

Tazatelka tady dala jednu větu, ve které bylo slovo hospoda. Ale v takovém kontextu, že tohle nebude zanedbatelný problém, o kterém se hanbí psát. *hej* To celé povídání není o frigiditě. Žádná žena, ani sebeohnivější v šestinedělí o sex nestojí a ví, jak je to nebezpečné. Takže tazatelka píše o kom? Stanone, přemýšlejte.

doplněno 29.08.15 06:52:

Stanona, když námi, vypadá to, že skoro všemi, tak pohrdáte a pijeme vám krev, proč, pro co tady chodíte?

Tazatelka se zmýlila. Šestinedělí si zkrátila na čtyřnedělí. Asi není dostatečně poučená a nestojí o to, aby si něco alespoň přečetla.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: stanona
Datum: 28.08.15 20:03

Píše o čtyřnedělí ! Atd. Tak ať se odstěhuje a není co řešit. Vy máte fakt super starosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stanona
Datum: 02.09.15 20:04

Takže vidíte, že její dotaz je divný. Každý ví, že je období 6 nedělí. Ona ne. Cele povídání je o tom, že nesnáší dotyky přítele. Takže o frigiditě to je. Já nepohrdám nikým. Jen její jednostranná jako otázka se mi zdá jako blbá provokace a hodně pisatelek ji dává za pravdu. Jako by druhá strana vůbec neexistovala a jen její myšlení a chování je to správné. Tak to je prostě nesmysl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stanona
Datum: 02.09.15 20:07

No tak to jsme z toho celý paf. Buď je to otevřená diskuze, nebo není. Krávovina není neslušné slovo. Pokud tedy významové slovníky záměrně toto nezamlčely.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dylin
Datum: 28.08.15 20:08

Beztak už někde klátí jinou...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.