Odvodneni tela

Od: Datum: 25.08.15 16:26 odpovědí: 11 změna: 27.08.15 15:39
Zdravim, vse o odvodnovani tela jsem si uz nastudoval, zmenil jidelnicek,..Ale zajimalo by me, za jakou dobu by se telo zase mohlo odvodnit? Diky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.15 16:36

Odvodnit tělo?

Zkus popsat to co chceš dělat a čeho tím chceš dosáhnout.

Pokud si dobře pamatuju, tak lidské tělo je ze 70% procent tvořené z vody.

A odvodnění se odborně říká dehydratace a na tu se dá i zemřít.

Takže si nezahrávej a pokud máš nejaké problémy, tak se poraď s lékaři.

Ohodnoceno: 0x

Od: petrik16
Datum: 25.08.15 16:48
Zkratka pred dvemi dny jsem vazil rano 72 kg a hned potom jsem snedl nejake ty chipsy, a sladkosti nad plan. Bylo toho vice... Sul dohromady s cukrem ve velkem mnozstvi nedelaji dobrotu a na vaze se to za dva dny ukazalo. Najednou jsem vazil 75,5 kg. Mam vsechny priznaky velkeho zadrzovani vody v tele a citim se "otekly"a nadmerne se potim. Odvodnit myslim v tom smyslu, za jak dlouho se da zbavit prebytecne vody v tele pomoci upravy jidelnicku.
Datum: 25.08.15 20:10
Chlapče..mimo toho, že se zabýváte podobnými hloupostmi..Sportujete? Kolik jste toho za posledního půl roku strávil během, na kole?
Asi nic moc, že? Při tvrdém tréninku můžete klidně jíst špekáčky a zajídat je čokoládovým dortem.A na žádnou dietu a odvodňování si ani nevzpomenete.
doplněno 25.08.15 20:33: Potom tedy opravdu navštivte lékaře.Sportujete na slušné amatérské úrovni a není důvod k problémům které máte.Při tomto stupni zátěže byste se měl cítit velmi svěže, natrénováno máte docela hezky.

Datum: 25.08.15 20:19

Ano, trefil jste se, sportuji pravidelně, 5 x týdně trénuji na kole 2,5 hod + víkendy běhání. A dělám to hlavně kvůli tomu, že mě sport baví, nejen kvůli studování hlopostí... Ano, s tím, co říkáte souhlasím, pohybu mám dost, tak si prakticky cokoli můžu dovolit. Ale dotaz jsem pokládal, protože mám se zavodňováním v poslední době problém a začíná to být nepříjemné. Jinak díky za reakci

doplněno 25.08.15 20:21:

Opravdu nesedím celé dny doma... sport považuji za závislost.

Datum: 25.08.15 20:25

Zadržování vody v těle bývá příznakem špatné funkce ledvin.Ty jsou hlavním orgánem regulace vody v organizmu.

JABRAKA

Datum: 25.08.15 20:30

Děkuji za odpověď, každopádně jak říkáte, pokud to bude něco se špatnou funkcí ledvin tak by bylo nejlepší poradit se s lékařem.

Datum: 26.08.15 23:25

Nevím za jakou dobu, ale k odvodnění organismu funguje čaj z kořene pampelišky a můj otec tvrdí, že také nať z petržele (čaj)

Od: jalovec
Datum: 27.08.15 09:40

Ano, petržel je na odvodnění, dále z bylinek je to jalovec, třeba i tinktura z jalovce.

Je jasný, že to chce vyšetření u mudr. Já mám BMI normální, hormony neberu, ale mám třerba vysoký tlak, tak beru Lozap no a na odvodnění moduretic-na předpis. Předtím jsem se plácala v těch bylinkách, jo jalovec zabral jak v tabletách tak i tinktura, bezva, ale...byl to ten tlak což se až pak zjistilo u vyšetření...

Nerchtělo se mi k mudr, byla jsem často nateklá a řešila to üspěšně bylinkama, nicméně je důležité vědet příčinu, takže doporučuji vyšetření, odborné. Ale dokážu se laicky, bez chemie odvodnit v pohodě, pomocí bylinek, ale prioritní je vědet příčinu, zda není závažnější onemocnění. Ted si lupnu léky a hotovo.

Od: mikiki33
Datum: 27.08.15 02:49
Ja pil jeden den cca 6x pul litrovych cernych caju a mel jsem vysekany telo na kost. Sice si zahravam, ale zkusil jsem to jen. Cerny caj odvodnuje,ale zaroven pozkozuje organy

Od: iv®
Datum: 27.08.15 10:29
Zdravim, ono nekdy staci upravut jidelnicek, pokud vypijete dostatecne mnozstvi tekutin, nejlepe cista voda, a omezite sul, ktera jak znamo je to co vodu v tele zadrzuje...odvodnite organismus spravnym zpusobem...

Datum: 27.08.15 15:39
A kolik priblizne tekutin bych mel vypit denne aby to bylo dostatecne? Diky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.