Co je v terminologii CK turistický komplex

Od: Datum: 26.08.15 16:02 odpovědí: 1 změna: 26.08.15 16:07

Prosím o objasnění ,co je turistický komplex ,depandance a jak mají vypadat. Navštívili jsme Baško Polje depandance Alem -ubytování katastrofální, turistická komunistická ubytovna,otřískaný nábytek,zrezivělé polepené odpady,kapající voda,proležené matrace ...atd...Stížnost byla i delegátce ,bohužel výsledek žádný. CK nám odpověděla po stížnostech a dokumentaci,fota atd...že je vše standartní,že pouze pracovnice v CK nás dostatečně neinformovala ,že jsme v turistickém komplexu. Nabídli směšnou kompenzaci 500,-Kč na osobu ,která je vázána na zakoupení dalšího zájezdu jejich CK. Jak dále postupovat?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.15 16:07

Myslím, že to spadá do kategorie jako turistická ubytovna - tj nejnižší-ale že by to tam mělo takto vypadat ,tak to rozhodně je na pováženou ... já bych to reklamovala na vyšších místech pod které spadá CK. Přeci nemohou chtít ,abyste tam jeli znovu... co je to za nesmysl... Nedejte se!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.