Oslabeni ruky po bodnuti vosy?

Od: Datum: 26.08.15 06:48 odpovědí: 5 změna: 26.08.15 09:06
Dobre rano, otazka jasna. V pondeli jsem obdrzela zihadlo od vosy, na zadni stranu nadlokti prave ruky, nateklo to, poboliva, dnes jsem se vzbudila s podivnou strnulosti prave tuky - oslabeni...malokdy me neco pichne...jsou tyhle stavy v norme? Paradoxne se dosud neobjevilo zadne "svedeni".
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.15 07:13

Je to celkem běžná reakce, která by měla tak za den dva odeznít.

Ohodnoceno: 2x

Od: iv®
Datum: 26.08.15 07:33
Dekuji. Za uklidneni...doposud jsem se s takovou reakci nesetkala...dam dnes klid sve prave ruce a budu doufat, ze ta slabost brzy odezni...
Od: wamp®
Datum: 26.08.15 08:18
Hezký den.
Nebojte se,jak již zde bylo řečeno...
Já dostala nedávno také jedno.A to pořádné pod koleno.Ohromná boule,která se druhý den ještě zvětšila...V noze také divná slabost...Cca pátý den se to dalo na ústup.
Tělo si poradí,má své protilátky ;)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.08.15 08:56

Pokud nemáte alergii na bodnutí hmyzem, tak jste šťastný člověk. U mne se alergie objevila před 4 roky a je to hrozné. Mám doma neustále specielní prášky, které musím okamžitě po bodnutí spolknout a minulý týden nezabralo ani to. Bodla mne vosa večer a do rána byla ruka nateklá a plná puchýřů. Ihned jsem musela k doktorovi a nasadil mi antibiotika a mast Betadin, kterou pojišťovna samozřejmě nehradí. Tuba 300 Kč. Trvalo to skoro týden, než otok ustoupil. Svědění děsné, hlavně v noci.

Ohodnoceno: 0x

Od: iv®
Datum: 26.08.15 09:06
Na vosu ne, jsem na vcely, ale posledni reakce spatna, byla cca 15 let nazpet, od te doby ok... Lekarka si mysli, ze mi pomohly tehotenstvi, ze to odeznelo, stejne jako moje migreny , pul roku zpatky jsem dostala zihadlo vceli, do dlane pri sberu pampelisek, ruka natekla, priserne svedila, ale jinak vse ok...dnes me prekvapila ta slabost ..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.