Nechráněný styk

Od: Datum: 25.08.15 23:16 odpovědí: 3 změna: 26.08.15 10:43

Zdravím, Mám dotaz před 2 dny mi skončila menstruace, antikoncepci neberu, cyklus mám velmi nepravidelný. Dnes s mým přítelem jsme měli nechráněný sex, ale můj přítel se do mě ,,nevystříkal." Cca. půl hodiny před pohlavním stykem se udělal. Mohu být těhotná? Co teď? Měla bych si zajít pro pilulku po? Prodají mi ji v 16 letech? Zítra mám jít na 17letou prohlídku. Nebude nějaký problém? Prosím o odpovědi. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ver®
Datum: 25.08.15 23:30
Dva dny po menstruaci byl téměř jistě neplodný den. Ale pro jistotu bych si pro prášek zašla. V lékárně ti jej prodají, jen budou chtít vidět občanku a připrav so kolem 500 kč. S prohlídkou to nebude mít nic společného, jen by ti po prášku mohlo být špatně.
Ohodnoceno: 1x

Od: iv®
Datum: 26.08.15 06:00
To je zbytecny dryak, kdyz k sexu doslo tak jak doslo, a hlavne po menstruaci...spise reste otazku antikoncepce do budoucna, prece se nechcete po kazdem milovani takhle stresovat. Prerusovana souloz u mladych lidi neni asi tou nejspolehlivejsi antikoncepci.
Ohodnoceno: 4x

Datum: 26.08.15 10:43

A co kondom, byl to problém? K těhotenství může dojít vždy - i při použití antikoncepce. To by si měli uvědomit všichni, než začnou sexovat. Jde jen o míru pravděpodobnosti, že k tomu dojde. Platí to i pro popsanou situaci. Nicméně bych to asi neřešil a vyřešil si to do budoucna, aby se to neopakovalo. A i kdyby náhodou, takových už bylo. Nějak by to dopadlo.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.