Odstranění znamének mimo bydliště

Od: Datum: 25.08.15 21:11 odpovědí: 2 změna: 25.08.15 21:31

Dobrý den,

prosím Vás,

Už nějaký čas mám na sobě několik mateřských znamének. Chtěla bych si zajít na kožní, aby se na ně někdo preventivně podíval. Teď to už nestihnu, budu mimo republiku. A potom se budu stěhovat na kolej, tak domu budu jezdit jen o víkendu. Je možné si zajít na kožní v místě ,kde budu mít Vš, ikdyž tam jakoby nemám trvalé bydliště či praktického lékaře? Vezme mě vůbec, ikdyž tam nejsem registrovaná? Prostě tam příjdu na tu jejich polikliniku (nejdřív tam zavolám nebo napíšu maila) a veme mě? Kdyby mi odstraňovali znaménka, je to hrazené pojišťovnou?

A poslední dotaz: Byl už někdo na odstaranění? Jak to probíhá? Je to bolestivé? (ať vím na co se případně připravit)

Děkuji moc za Vaše příspěvky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.15 21:20

Jít k lékaři tam kde budete studovat není problém, pokud se hrazená týká tak pokud půjde o kosmetické odstranění tak to hrazeno není. Pokud lékař usoudí, že by se mohlo jednat o problém zdravotní tak toto pojišťovna hradí.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 25.08.15 21:31

Běžte si k tomu, koho najdete..., pokud vás vezme.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.