Milenka x kámoška s výhodama

Od: Datum: 24.08.15 20:26 odpovědí: 15 změna: 25.08.15 08:32

Brý večer.

Mám menší otázku... je nějaký rozdíl mezi milenkou a kámoškou s výhodama? Jestli ano, jaký je v tom rozdíl?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 24.08.15 20:34

Milenka vyjde dráž.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.15 20:40
avatar

Dovečer, no milenka si je vědoma toho, že je milenka, tudíž ji jen tak něčím neoblafnete a nespokojí se s ledasčíms. Takže je náročnější i na dárky a všelicos jiného. Kamarádka s výhodami jen tajně doufá, že se jednou stane vaší zákonitou manželkou, nebo aspoň zákonitou přítelkyní, takže se naopak spokojí s málem, aby vás náhodou neztratila - jinak řečeno, dá vám i zadarmiko a ještě vyslechne vaše trable, starosti a poradí vám. Od milenky něco takého nečekejte. Ta není zvědavá na vaše problémy, ale chce si naopak užívat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.08.15 20:43

Tak já to chápu tak, že kámošku s výhodama chlap má, pokud je sám. Může to být i veřejně známo. Ale pokud je zadaný, stává se z ní milenka a tajná "konkurence" jeho manželky/přítelkyně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: frau
Datum: 24.08.15 20:47

A jak většinou vypadá vztah milenky a ženatého muže?

Datum: 24.08.15 20:53
avatar

Takový vztah se především tají před manželkou a to dost úzkostlivě. Takže ženatý muž se s milenkou moc na věřejnosti neukazuje. Schází se s ní tajně a doufá, že se o jeho mimomanželském poměru s milenkou nedozví jeho manželka, aby mu to nenabouralo soukromí a on nepřišel o servis, který mu doma manželka poskytuje.

doplněno 24.08.15 21:05:

Protože milenku mají jen pro zpestření, chtějí si jen užít. Ale bez manželky nechtějí žít. Proto setrvávají v manželství s tou, s kterou se oženili. Potřebují ji pro život, nejen do postele...

doplněno 24.08.15 23:40:

Ptáte se, zda se může stát, že muž kvůli milence opustí svojí ženu. Ano, stává se v životě i toto. Ale to by ta milenka musela být lepší ve všech směrech, než žena, kterou má už doma, aby s ní ten muž i zůstal. Jinak se stává i to, že muž opustí manželku kvůli milence a následně milenku potom opustí třeba zase kvůli jiné...Záleží na tom, jaké má ten muž priority a zda uvažuje tím správným orgánem...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: frau
Datum: 24.08.15 20:57

A proč mají ženatí muži manželku neopustí, když už tu milenku mají?

Od: mate59
Datum: 24.08.15 21:05

U milenky mají pouze sex,spestření, dobrodružství,ale doma zázemí,servis, děti,rodina a jistotu.

doplněno 24.08.15 21:08:

A pokuď je milenka omrzí, tak ji vymění,ale u manželky zústanou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: frau
Datum: 25.08.15 08:20

Aha, a proč si ty milenky hledají? Vím, že kvůli zpestření, ale proč.

Od: mate59
Datum: 24.08.15 20:56

Ženatý muž by si s ní chtěl pouze užívat / za nějaké úplaty či naturálie / bez dalších závazkú, kdežto ona se mu obyčejne chce vedřít do přízně aby si ho urvala jen pro sebe, odtrhla ho od manželky,rodiny a nechce se o něho s manželkou dělit.To u kamošky nehrozí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: frau
Datum: 24.08.15 21:14

Aha, už je mi to jasné, děkuji.

Datum: 24.08.15 21:41
avatar

Není, Mate se mýlí.

Kamarádka s výhodami chce totéž, co milenka,

ale netroufá si to (nějakou dobu) říct nahlas...

_____

Frau,

jste-li milenkou, nebo "kamarádkou s výhodami", vykašlete se na to.

On kvůli Vám svou ženu neopustí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: frau
Datum: 24.08.15 22:13

A může se někdy stát, že muž ženu kvůli milence opustí?

Datum: 24.08.15 20:52
avatar

Třetí dotaz na jedno a to samé téma. Ale ty stejně nechceš rady, kterých jsi už dostala dost a dost. Ty jenom potřebuješ sama sebe neustále ujišťovat, že to, co děláš je správné, že on k tobě vzplane velkou láskou a bude svatba. Ale tyhle sny se plní jen málokdy.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.08.15 00:40
avatar

Podle všech dosavadních odpovědí soudím, že místními nebyl vůbec pochopen pojem "kámoška s výhodama". Milenka je zkrátka milenka, je tam vzájemná citová vazba a vše s tímto tradičně související. Kámoška etc., je něco zcela jiného. Zkrátka je to kamarádka nebo známá, které není protějšek nesympatický a nedělá jí problém s ním mít občas sex (napsal bych to jinak) na pohodu. Je zcela podružné, jestli je vdaná nebo zadaná. Především si od toho nic neslibuje a o nic nejde. Tedy zpravidla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.08.15 08:32
avatar

Ach jo...

Milenka: živá skutečná vagína, když chce chlap/ženská sex. Nic víc, nic míň. Užijí si a nazdar. Když je chlap/žena ženatý/vdaná a má milenku, pak asi nemá dobrý sex se svou manželkou, nebo ho je málo nebo chce dělat věci, které manželka dělat nechce/nemůže. Může/nemusí milenku zahrnovat dary atd., je to opravdu jen o sexu a nic víc. Může ji i milovat, ale bývá to málokdy + stejně svou ženu neopustí, proto milenka je pořád milenka. I kdyby ženu opustil, není jisté, že zůstane s milenkou, protože ta by se stala následně manželkou, třeba i stejnou jako ta bývalá a hledal by opět zábavu jinde. Výjimku tvoří manželství, které nemůže/nejde být ukončeno nebo muž/žena nechce manželku opustit (ať už z náboženských důvodů, zdravotních důvodů manželky atd.), ale lásku holt hledá jinde.

Kámoška s výhodami: prostě kamarádka, se kterou jde jít do klubu nebo třeba na fotbálek, kámoška, co chlapovi pomůže dohodit nějakou holku nebo mu sežene lístky na koncert, ten její jí zase pomůže s něčím doma atd. A když mají náladu, tak si zasexují. A po takovém sexu si třeba jdou zahrát videohry.

Málokdy se z obou těchto kategorií stanou přítelkyně nebo dokonce manželky. U kámošky s výhodami se to občas stane (zažila jsem několikrát u známých), ale většinou se stejně takový pár rozejde (všechny páry, které se takhle daly dohromady, se rozešly)

A hlavně: pokud si chlap najde milenku/kámošku s výhodami, a dokonce to takhle na začátku řekne, tak prostě chce jen sex a nic víc. Také jsem zažila u bláhových kamarádek, které se staly kámoškou s výhodami s klukem, do kterého byly zamilované. Skončilo to tím, že ten kluk byl z nich velmi otrávený, neboť pokud by chtěl drama s přítelkyní, našel by si přítelkyni a ne kámošku s výhodami.

tl;dr: má tě na sex, buď se s tím smiř a užij si sex nebo ho raději nech, nebo se budeš trápit ještě víc

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.