Psychologická poradna online

Od: Datum: 24.08.15 15:36 odpovědí: 4 změna: 24.08.15 17:55
Dobrý den, nevíte někdo o nějaké psychologické poradně online formou chatu kde bych si mohla napsat přímo s nějakým psychologem nebo psychiatrem? Děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.15 15:51
avatar

Psychiatr je lékař, který léčí léky. Psycholog rozebírá situace a řečí vede pacienta-klienta k tomu, aby našel cestu k řešení svých problémů. Má více otázek, než odpovědí na klientovy otázky. ;) Nikdo solidní nebude pracovat s pacientem, kterého nevidí. Nevidí jeho reakce a tedy nepozná, kdy pacient hraje divadlo a kdy je přirozený. *hej* Někdy stačí někomu své problémy vypovědět. Při tom povídání se vypravěč snaží být objektivním a střídmým. Tím vyprávěním si sám v sobě ukládá a skládá obraz svého problému. Po několika doplňujících otázkách problém už není tak hrozivý, ale je přehledný a je řešitelný.

doplněno 24.08.15 16:45:

Ahááá, já jsem nevěděla, že víš. Jedním dechem říkáš psycholog i psychiatr. Promiň, moje chyba.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kate6
Datum: 24.08.15 15:59
Děkuji, ale vaše vyčerpávající odpoveď je mi bohužel k ničemu ptala jsem se kdo zná psychologickou poradnu online ne jaky je rozdil mezi psychologem a psychiatrem. Vím že jedna taková existuje ale přes prázdniny nefunguje a tak jsem chtěla vědět jestli jich někdo nezná víc.
Od: strait
Datum: 24.08.15 16:18

Můžeš si povídat klidně tady, je to univerzální poradna. :) Třeba já bych si rád popovídal, ale vykládám takový bláboly, že mě nikdo nevydrží dlouho poslouchat. Nebo si najdi chlapa, to je úplně nejlepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.15 17:55
avatar

Vím o jedné psycholožce, která má v nabídce i videokonzultace po skype, ale také vím, že to dělá jen v naprosto výjimečných případech. Osobní kontakt je podle mě těžko nahraditelný.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.