Doba před odletem Ryanair

Od: Datum: 24.08.15 10:25 odpovědí: 6 změna: 25.08.15 18:05

Dobrý den, budu poprvé cestovat s Ryanair, a nevím jak louho musím být na letišti předem. Budu si brát jen příruční zavazadlo. Ale bohužel se můžu dostavut pouze hodinu až hodinu a čtvrt předem. Stačí to? Díky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 24.08.15 10:45

já myslím že jo, záleží taky odkud letíte, pokud z nějakého většího letiště tak to bude natěsno, ale třeba z Brna by se to dalo stihnout i půl hodiny před odletem

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.08.15 11:56

Hodina předem by měla stačit, ale nezapomente, že gate se zavírá 30 minut před odletem.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.08.15 22:35

ANO JE TO TAKY JEDNA Z MOŽNOSTÍ, JAK ZAMÁVAT CESTUJÍCÍM PŘI VZLETU!

Stačí malá zácpa v dopravě k letišti, či cokoliv nepředvidatelného a jste rázem v roli diváka při vzletu letadla. Ale fakt těžko radit, až Vás letenka bude něco stát a Vy neodletíte - Jó pak si dáte pozor ...

Datum: 25.08.15 14:25

Přesně tak, raději se na letiště dostavit dřív a počkat nějakou tu hodinu navíc, než mít jen oči pro pláč. Já tak měl naplánovanou cestu na letiště od nás z Moravy, podle plánu jsem měl být na letišti 3 hodiny před odletem. Avšak vlak hned u nás nabral zpoždění, a navíc mezi Kolínem a Prahou jakýsí dobroděj skočil pod vlak, takže se muselo jet přes Nymburk. Na letiště jsem dorazil nakonec asi hodinu a čtvrt před odletem, jediné štěstí bylo, že jsem měl jen příruční zavazadlo. Nikdy člověk neví, co se může stát.

Od: terulinqa
Datum: 25.08.15 17:09

díky. Mám právě také jen příruční zavazadlo. Jak to tedy probíhá? Jdu k odbabovací přepážce? nebo rovnou ke kontrole

Datum: 25.08.15 18:05

Rovnou na pasovou kontrolu. Počítejte i se zdržením na RTG

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.