Ujetí od nehody- můžou me dohledat?

Od: Datum: 22.08.15 10:54 odpovědí: 62 změna: 23.08.15 13:09
Dobry den. Vcera jsem jel v noci z jedny akce a prejel psa jedny zensky co sla po spatny strane silnice. Zenska stihla uskocit do skarpy a ja pri uhybnym manevru vrazil nejakymu chlapovi do zaparkovanyho auta. Podotykam, ze nehodu zpusobil cokl co mi skocil pred auto, pote jsem s nabouranym autem odjel. Muzou me dohlad policajti a budou to vubec resit kdyz to odnes jen ten pes a par plechu? Diky
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: karelb*
Datum: 22.08.15 11:00

A to máš ještě tu drzost s tím vylézt na web?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.08.15 11:02
avatar

Myslím ,že ženská nahlásí přejetí psa a PČR bude šetřit , a kamery jsou všude ,

A kdybych já ráno našel nabořené auto tak to hlásím také .

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.08.15 11:04
avatar

Záleží na majiteli nabouraného auta, jestli je poškození natolik velké, aby se s tím zabýval a jestli je pojištěný. Taky záleží na oné paní, jestli si stačila zapamatovat Vaše číslo. Pokud ano, očekávejte problémy.

Odnesl to "jen" ten pes? Pro někoho je pes rovnocenným členem rodiny. Co to bylo za psa? Pokud měl třeba nějaký speciální výcvik, může Vás to přijít dost draho (vodící pes řádově stovky tisíc).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 11:04
avatar
Při troše spravedlnosti tě dohledat můžou, a snad dohledají. I když to odnes JEN pes a pár plechů. Priste by to mohl odnést jenom člověk a pár děcek... zodpovědnost jak prase!
Mě ještě na základce s kámoškou srazila nějaká kráva, odnesla to jen zlomená ruka a narazene žebra, však co, to nic není, tak si v klidu odjela,a nezapomněla nás servat za ulomene zrcátko.
A když si dělal řidičák, tak si snad slyšel, že máš jako řidič předvídat jakoukoliv situaci, bohužel nezabranis všemu, ale odjet a nechat po sobe spoušť a psa na cestě...?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 11:05
avatar

Dohledat se dá skoro vše. Svědectví paní, hlášení majitele poškozeného auta. Pokud jsi nejel jak prase a nebyl pod vlivem, nevím proč jsi ujížděl.Pokud ano, nemáš za volantem co dělat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bbbb
Datum: 22.08.15 11:05

Záleží co si ta Paní bude pamatovat a taky kde se to stalo dnes už jsou kamery skoro všude. .Najít vás samozřejmě můžou a potom vám napočítají škody + ujetí od nehody.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 22.08.15 11:09

Víte určitě, že žena nebyla zraněná? Že si nezlomila nohu? Pokud byste nebyl pod vlivem, tak neujíždíte. Doufám, že vás najdou.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 22.08.15 11:37
avatar

co nějaký pocit zodpovědnosti? paní si mohla vyvrknout kotník a pes ještě nemusel být mrtvý, třeba se dal zachránit - ovšem vy jste je tam v klidu nechal, ať si pomůžou jak uměj - to si pište, že to policie bude řešit, jestli se vás podaří dohledat (doufám, že ano)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 11:42
Spise nezodpovednost te pani co nechodi se psem tam kde ma. K odjeti jsem mel sve duvody,kamery tam zadny nejsou, okreska a mala vesnicka. Pokud se pani neco stalo je mi lito nicmene si za to muze sama. Co se psa tyka, toho mi lito neni, kvuli nemu mam skodu na vozidle ja i ten pan.
Datum: 22.08.15 12:05
avatar

a ten pán, co tam zaparkoval, si za to taky může sám? vás by opravdu měli ze silnic odklidit...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.08.15 12:20
avatar

Aha, takže chlast, tráva, nemáš řidičák nebo jsi v podmínce. Pokud se nepujdeš přiznat sám, tak doufám, že tě najdou a vyžereš si to až do dna...takový jako ty nemají za volantem co dělat. zajímalo by mě, co bys dělal kdyby to byla tvoje maminka. Řekl bys jí, že tam neměla co dělat, že si za to může sama?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.08.15 12:17

Správně pilote, mistře volantů za nehodu může stoprocentně čokl, poněvadž když se řítí mistři, vše okolo musí uskakovat

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.08.15 12:17
avatar

No potěš koště. Tohle jezdí po silnici a ještě se to cítí ukřivděný.

Něco podobnýho se může stát komukoliv. Ovšem, když se to už stane, tak se k tomu postavím jako chlap a ne jako srab srabácká.

Pes ti možná skočil před auto, ale rozhodně není vina jen na něm a na té paní. Jste v tom stejnou měrou všichni. Ty máš navíc další problém v neposkytnutí pomoci.

Proč jsi odjel? Nějak nevím, co by mohlo být důležitější, než poskytnout pomoc někomu, komu jsem ublížil.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 22.08.15 12:18
avatar
Věřím, ze se najde dobrá duše a odešle to na policii. Pak si te najdou podle ip adresy. Ty nemáš za volantem co dělat. Kdyby tam ležel někdo zraněný nebo nemocný, taky ho sejmes? Chudák pejsek a jeho paní!
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.08.15 12:25
Kdyby ses k tomu postavil jak chlap a ne jak ubrecenej buzinek, mohl treba i pes zit. Treba kdybys tastavil,nalozil pani a odvezl je na psi pohotovost nebo k nejakemu vetovi (v noci na vsi neni problem se na nej dozvonit) mohl mit sanci. S majitelem vozidla ses take mohl domluvit. Ale ty ne... Svoje duvody? Koukam, ze stejne vymlety ridici jako byl ten ze smichova co tvrdil, ze nepil jsou vsude... Ale bozi mlyny melou... pockej si na sebe...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 12:39
Pod vlivem jsem nebyl. Jsem ochoten se s panem financne vyrovnat- skoda na jeho felicii max. 15tisic, na mem audi tak 50. Hodnota psa v celku nulova-nejaka michana rasa.
Jinak celou vec chci resit a uhradit- ze sveho i kdyz si myslim, ze to byla chyba te pani a toho psa
Datum: 22.08.15 12:45
avatar

Takže když to chceš řešit, už jsi jistě kontaktoval majitele tebou naboranýho auta a hledáš onu paní, že? A pořád jsem se nedozvěděl ty neobyčejně závažný důvody, proč jsi jako srab ujel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 22.08.15 12:49

Asi dostáváte rozum, sice pozdě, ale přece. Že jste to podělal, už víte. Vsadím se s vámi, že dnes než zapadne slunko, tak někdo celé toto vlákno odešle na policii. Holt, lidé jsou zlí. Tak to nepodlejte ještě více, zvedněte zadek od PC a běžte se nahlásit sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 12:54
avatar

jestli to byla vesnice a chceš jim zaplatit škodu, zajeď tam a pozeptej se - třeba v krámě nebo v hospodě - lidi se většinou znají a vědí, co se komu stalo... teda jestli to opravdu chceš řešit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 13:04
Jelikoz babka vylitla z kopriv a jeste mi hrozila nejakym klackem nebo ci to bylo, tak myslim, ze byla v poradku . jen ten pes asi dostekal no.. Zajedu tam a poptam se, skodu uhradim a zkusim najit i toho psa jestli tam nebude nekde prejetej..
Od: trtr
Datum: 22.08.15 14:11

Zdravím, Vaše chování je velmi podivné a nelidské. Paní i když šla po špatné straně silnice je tak trochu v právu, máte předvídat (snížená viditelnost, lesní úseky,...). Co třeba když teprve vycházela a na druhou, správnou stranu přejít nestihla. To že někdo odlítl do škarpy a pak vylezl OK neznamená, že není v šoku a do pár minut mu nemůže jít o život! Přejetí psa u nejen starší osoby, která má třeba jen jeho může vyvolat až infarktový stav. Neexistuje důvod, proč nezastavit, pokud nic neskrýváte či napašujete. Teď už je pozdě, ale pořád se vyplatí dojet na místo, vše přiznat a postavit se k tomu jako chlap.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 14:31

škoda, že po tobě nehodila kámen a nerozbila ti alespoň okno

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cuca®
Datum: 22.08.15 16:55
avatar

Ty ... jestli tam není přejetej? Si myslíš, že by ho tam ta paní nechala ležet?

Proboha živýho!

Možná to byla její chyba, zvlast jestli byla ve tmě, ale ten pán či paní s felicii za to nemůže. Máš li kouska cti v těle naprav to, dochází mi slova, vzteky...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nox®
Datum: 22.08.15 13:30
avatar

Člověku je až smutno když vidí, co se mezi námi pohybuji za tvory a ještě navíc jsou účastníky silničního provozu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 22.08.15 13:59
avatar

http://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1i-4.html

Jestli jsi byl na plech vožralej nebo zfetovanej - můžeš si říkat co chceš...

Když příště půjde paní s kočárkem a ty ji přejedeš, zase ujedeš - jen budeš vrahem...

A teď se zamysli a upřímně napiš - jak se budeš cítit ty, až tě někdo takto prožene? Jak budeš řešit ty, až ti někdo naboří auto a odjede?

Normálně tu lidem netykám, ale takovému h...du se normálně nic říkat nedá.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.08.15 14:30

Některé přísppěvky zde na poradně jen potvrzují, že někteří současní řidiči jsou jen nevyspělé děti, opilci, feťáci a prasata. Nechápu, jak se někdo může rozčilovat nad tím, že se chtějí dávat řidičáky "na zkoušku" snad do 21 let. Stejně tak nechápu, proč se lidi rozčilujou, že někde měří městská policie. Ano, také mne párkrát zastavili, uznal jsem chybu. Pokud nejsem dobytek a jezdim tak jak mám, tak mne nikdo stavět nebude. Je opravdu smutné, kam jako národ morálně spějeme.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.08.15 16:36

A tenhle znáš?

Si takhle řepkin odbočuje za autobusem a zahlédne zákaz vjezdu s dodatkovou tabulí s cca 300 znaky nápisu až v momentě, kdy je v zákazu a městský opicajt se na něj vesele usmívá. Opička přiznává, že chybějící značka před křižovatkou je "nedopatření", nicméně - sám uznale kývá hlavou - velmi výnosné nedopatření. Nabízí tak malou pokutu (stovčičku), že se vyplatí polknout hrdost a zaplatit než jezdit na magistrát se hájit.

Řepkin se poptá a zjistí, že zákaz odbočení na křižovatce byl, nicméně je sundaný na žádost MP. Řepkin si zajede na ona místa na kole a zjistí, že hlídky MP kasírují v ranní špičce minimálně 20 aut za hodinu a střídají se tam jak mouchy na exkrementu.

Řepkin si vzpomene, jak na internetu plácal o morálce a bude se dlouho tlouct do hlavy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 17:57
Asi by bylo vhodne pripomenout. Kazdopadne neodjizdim od nehod.Takze si dejte nohy do lavoru se studenou vodou aby jste se uklidnil.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 20:19

Netykali jsme si tady?

Možná neodjíždíš od nehod, ale mávat tu morálkou policajtů je fakt takové vošajstlich... No prostě mi připomínáš toho policajta, jak mi říkal: "Buďte chlap a uznejte, že jste jel 80 v obci" a jeho udivení, když zjistil ve správním, že dané místo je cca 200 metrů za koncem obce, mé jednání bylo zcela legální a on naopak 6 let jednal a pokutoval v rozporu se zákony.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.15 09:22

To je sice možné, já to ale nebyl, tak jsem nějak nepochopil tvou prvotní reakci, ale to je jedno, pokud se o tom chceš dál pobavit, tak do SZ, ať tu nezaplácáváme téma, které se mezitím už vyřešilo. *pivo*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 23.08.15 09:41
Sunset: jdete si lecit sve komplexy nekam jinam!
Datum: 23.08.15 10:14

V poho, to byla spíš reakce na mě než na vás ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 17:40
Tak vyreseno..pan dostal zaplaceno za skodu i kdyz nic nechtel. Pani trvala na privolani policie. Pan mi dosvedcil, ze toho psa pani neuhlidala a ona je vinik, takze skodu lze vymahat po ni.. Po psovi uz bohuzel ne :)
Od: jmlc®
Datum: 22.08.15 17:42
avatar

Máš velké štěstí - opravdu velké... jak jsem zmínil, ujetí od nehody při řešení policií... nikdo neřeší, jestli byla vina na čí straně - vždy je vinen ten, kdo ujede !

doplněno 22.08.15 18:02:

nikdo nechtěl řešit, jen ta babka... - takže když si teď babka řekne, že její pejsánek, do kterého investovala 2000,- za granule na měsíc, je po smrti - postěžuje si vnučce, vnučka PČR - a jsi v p...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 17:50
Nikdo to nechtel resit az ted to pani chtela resit kvuli psovi. Ja bych to neresil a pan take ne. Holt ted se to pani trochu prodrazi, ponauceni pro dalsi provoz ohrozujici pejskare.
Datum: 22.08.15 17:56
avatar
Od kdy určuje, kdo je viník, nějaký pán?
Takže jsi zaplatil pánovi škodu má autě a budeš to chtít po paní?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 18:03
Tak jsme radi,ze jste se k tomu postavil celem ;) a vyresil to ku spokojenosti vsech zucastnenych stran.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 17:51

Mně se zdá, že ve vás pěkně hrklo, když jste tu zjistil nebezpečí nahlášení vaší IP adresy, a honem šupajdil všechno napravit. A nebo je to jen finta, abychom uvěřili a měl jste klid... Užijte si ty peníze.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 18:17
Ano hrklo, je to zde jeden velky Colombo vedle druheho.:)
Datum: 22.08.15 18:24
A ja si myslim, ze tohle vlakno je jeden velky kec nejakeho pubertaka... a jen zbytecny cas radcu...
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.08.15 18:29
avatar
Ja bych na psovi trvala.uz z toho duvodu ze takove hovado vubec sedne za volant.
Pisete ze uz je vse vyreseno.Neverim.Bud na necem jedete nebo nemate svedomi.
Byt tou pani vyvratim se ze mi je spatne necham se hospitalizovat a jeste se na vas zahojim.Zpusobil jste nehodu,prejel jste psa co kdyby to bylo dite a jeste se tady tim chlubite.Fuj,ze vas hanba nefackuje.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 19:08
Vyreseno tak, ze pani je vinik jelikoz pes zpusobil nehodu..ted se budu hojit ja!
Od: jmlc®
Datum: 22.08.15 19:09
avatar

nebudeš.. vinu prokazuje soud, ujetí = přiznání alkoholu v krvi

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 19:23
avatar
Ty té paní přejedeš psa a ještě z ní budeš třískat prachy?! No to si snad děláš srandu ne?
Ty buď rád, že si stihl od nehody ujet jako zbabělec, protože mít paní z poloviny povahu jako já, utrpěla by tvoje audi takovou škodu, že by ses z toho nevzpamatoval! Máš sakra předvídat cokoliv, jestli ženská vyletěla z kopřiv, tak si to asi nevalil po dálnici ale v obci, kdoví jakým stylem jízdy.
Miluju čerstvé řidiče, co jim táta koupil černou audi, i když stěží udělali závěrečky s fabií.
Kdybys měl svědomí čisté, tak neodjedeš a jako frajer po té paní chceš uhradit tu škodu hned, ne že se tam vracíš kdoví po jaké době, a ještě s velkou pusou...!
Se divím, že ti jednu nestřihla, minimálně za toho psa a pak za tu drzost.
doplněno 22.08.15 19:24: A hojit by ses měl, ale jinak než si představuješ.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 22.08.15 19:27

A teď tu o Červené Karkulce. Vy nabouráte pánovi auto, on nechce škodu zaplatit a ještě vám bude dělat svědka u nehody, u které vůbec nebyl. CHA CHA CHA*zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 20:33
Usko mela byste lepe cist..neco to stalo a jsme spokojeni vsichni - vitejte v CR:)
Od: trtr
Datum: 22.08.15 19:42

Zdravím, moc bych nevyskakoval, ono je totiý skoro všude dá dodatečně napasovat, že jste měl více předvídat a to více večer či v noci ! Pokud paní zaplatí nějakého slušného pravníka, můžou se ještě dít věci, tak pozor.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 22.08.15 20:14
avatar

Tyve, tak ty někomu přejedeš psa a ještě se na něm budeš hojit?! Protože jsi málem zabil chodce na krajnici, způsobil dvě nehody a ujel, předpokládám, že jsi vůbec neměl za volantem co dělat a že jsi hrubě porušoval dopravní předpisy. Být to můj pes, asi bych měl velmi mnoho chutí tě zabít okamžitě, jak tě potkám! *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 19:29

Přejet mi psa a nabourat auto, tak věř, že bych si tě našel a zakroutil ti krkem! Jak můžeš vědět, že se té ženě nic nestalo? A pár plechů? Proč by měl nevinný člověk cokoliv platit jenom proto, že je někdo blbej a naboří mu to. Beztak si pil. Vzal bych ti řidičák, a to hned!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 22.08.15 19:43

Tazatel napsal, že měl svůj důvod, ale takový důvod neexistuje. Jedině snad omlouvá šok, kdy člověk nejedná přirozeně, ale i toto se dá prokázat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 20:01
Je fakt, jestli šla ženská na opačné straně cesty než měla, tak fikaný právnik vymůže po ženské odškodnění + veškerou škodu na vozech, ale ujetí od nehody neobhájí.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jendys
Datum: 22.08.15 20:39
Tuto otazku bych uzavrel, vsem dekuji za odpovedi!
P.S. jedu si fotrovym farem vymachat cumak v koksu a pak nasr.at par pejskaru.;)
Datum: 22.08.15 21:16

Neboj, my pejskaři a vlastně i ostaní máme frajírky jako ty těžce u zadku*haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.15 21:34
avatar
Jen abys v koksovem opojení neobtáhl nějaký topol u cesty, az to zase nevyberes před nějakým pejskem
Ty bys neměl ridit ani koloběžku, s takovým přístupem. Škoda, že to takoví jako ty odnesou jen škodou na autě..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: sepi®
Datum: 22.08.15 23:04
avatar

Už jsem dost stará na to, abych ti mohla říct, že na každé prase se vaří voda

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.15 00:49
avatar
Lidi snad mu nevěříte? Já ani slovo. To jako ze se šel dopoledne přiznat a hned věděli, kdo je viník? Haha... Šetření nehody se škodou a zraněním, nebo i zabitím zvířete neni o hodinách, ale o týdnech. Nejprve se musí dohledat viník, to znamená předvolat všechny zúčastněné k vyslechu, pak přijde na řadu pojistovak na vyčíslení škody a ta může být u psa daleko daleko vyšší než pomačkané plechy na druhem autě a to bude trvat nejmíň měsíc, měsíc a půl minimálně. On vás tady krmí těmi nesmysly, jak zaplatil škodu, kterou chlap nechtěl ad atd, a proč, když píše, ze viník je ženská se psem? Hahaha... Bych řekl, ze má bobky, ze ho někdo nabonzuje, protože se zasr.l s tou ip adresou. No nic, příští týden zavolám kamaradce na policii, ze mám pro ní zkoureneho šílence v audine, který jezdí jak prase, zabíjí psy a boura zaparkovane auta. Následně od nehody ujíždí a za to je trest jako neposkytnutí pomoci, navíc se škodou na majetku. Každý pochopí, ze střízlivý nejel nebo nebyl pod vlivem omamné látky. Takže ja bych to viděl minimálně na podmínku, ale o tom ať rozhodne soud. A to teprve bude stát peníze. Nejvíc je mi líto toho psa, to se vyjádřit penězi nedá!
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 23.08.15 07:36
avatar

Takže to shrňme: Opilý, či zdrogovaný arogantní "řidič" uhání po ztemnělé okresce. Náhle před sebou spatří neosvětlenou postavu se psem, jdoucí po nesprávné straně silnice. Při pokusu o vyhnutí řidič nabourá do jiného auta, které je úplně náhodou, jak na potvoru, v noci zaparkované přesně v tom místě na jinak zcela prázdné silnici. Bohužel, na rozdíl od chodce pes dostatečně rychle neuhnul tak ho řidič přejel. Kdyby šel chodec se psem opačným směrem (takže v tom případě po správné straně), určitě by ho řidič viděl včas a snadno by se mu vyhnul. Řidič nezastavuje a navzdory úplné tmě v zrcátku jasně vidí, jak nezraněný chodec vyskočil z kopřiv a mává holí. Vlastně se nic nestalo. Po vystřízlivění dostává řidič obavy, jestli se na něj náhodou nemůže přijít a tak se ptá v poradně (spíš se ale chce svým hrdinským činem pochlubit široké veřejnosti). Následuje řada (vesměs negativních) odpovědí. V do té chvíle arogantním řidiči se náhle hne svědomí, okamžitě vyskočí od počítače a běží se zeptat majitele nabouraného auta (kterého ale vlastně vůbec nezná), jestli chce škodu nahradit. On mu s úsměvem řekne, že je škoda jen pár tisíc a že nic nechce. Řidič mu přesto peníze vnutí. Majitel mu za to slíbí, že řidiči dosvědčí, že je vinen chodec (i když u toho nebyl). Řidič obdivuhodně rychle zjistí totožnost chodce a požaduje po něm náhradu škody na autě, zaviněnou vlastní neschopností vyhnout se zaparkovanému autu. Chodec s tím nesouhlasí a drze se naopak domáhá náhrady za psa. Řidič se mu vysměje a vyhrožuje žalobou. Všechno je vyřešeno a všichni jsou spokojeni (snad mimo toho chudáka psa).*haha*

Docela dobrý námět pro prázdninovou povídku. Po odstranění drobných nesrovnalostí by se z toho dala udělat slušná slohová práce na začátek blížící se školy, nemyslíte? ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.08.15 08:15

Jendys příště 1 dubna 2016

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jendys
Datum: 23.08.15 09:09
Tak tak bambulo, jeden z mála s mozkem na spravnem miste. ;) Jinak zdravim zbytek nasi kriminalni ustredny, ktera stale patra! :)
Od: jofa®
Datum: 23.08.15 13:09

Nepátrá, ale ví, že ten den čisté svědomí určitě nemáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.08.15 12:57
avatar

Nevěřím ani slovu *haha*. Policie nakonec usoudila, že viníkem je paní, ačkoli řidič ohrozil její život, naboural cizí auto a od nehody ujel?

*vtip**vtip* Už aby skončily prázdniny.

doplněno 23.08.15 13:48:

A když ne poučné, tak se aspoň zasmějem *vtip*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.08.15 13:06
avatar
(... a ty si konecne v praci odpocines. *hi*) Uz padl i navrh na smazani, ale ja si myslim, ze i tohle vlakno muze byt v mnoha smerech poucne.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.