Spatna stitna zlaza a bile krvinky

Od: Datum: 22.08.15 09:15 odpovědí: 2 změna: 22.08.15 19:57
Dobry den.Pritelkyne presla ke sve nove doktorce a ta ji brala krev a delala testy.Zjistily ze ma stitnou zlazu na hrane a bili krvinky taky na hrane a rekla ji,ze kdyby se to casem zhorsilo,tak by to pak resily.Nevite,jestli to pani doktorka nezanedbala?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.15 11:23
avatar

Dobrý den. Myslíte si, že někdo, kdo nemá vystudovaný obor všeobecné lékařství a udělány atestace, vám může na laické poradně napsat, jestli paní lékařka něco nezanedbala? Možná, že se tu objeví mezi poradci nějaký MUDr... Ale všechny ostatní rady budou spekulace. Ani lékař vám bez znalostí anamnézy pacienta přes web nemůže na tuto otázku přesně odpovědět. Nejste-li si jisti, jestli paní lékařka něco nezanedbala, kontaktujte přímo ji a zeptejte se na to, co znamenají ty hraniční hodnoty a proč to neřeší už nyní. Určitě vám lékařka vysvětlí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: selskyrozum
Datum: 22.08.15 19:57

Každá hodnota je v nějakém rozmezí. Nejsme stejní. Ženy, muži, děti, staří mladí. Plno hodnot kolísá třeba jen v závislosti na jídle, jak moc jsme se napili a tím zředili krev, zda jsme v pohodě nebo unaveni atd. Činnost štítné žlázy je teď velmi často narušena právě působením počítačů a mobilů. Počet bílých krvinek /kterých je více druhů/ kolísá v závislosti na více faktorech, jako je setkání s infekcí nebo už probíhajícím zánětu někde v těle. Organismus mobilizuje rezervy. K lékaři jdete, když se necítíte. Někde jste na hraně, ale hned se cpát antibiotiky, je nerozum. Ta nás taky poškozují. Tak dbát o kondici, zdravě jíst,vynechat škodliviny, denně si dát pohyb na čerstvém vzduchu, dostatek spánku a žádné stresy. Už jen tohle upraví mnohé hodnoty. Případně alternativně .Viz intrenetové poradny/např. Jarmila Podhorná z Konice-Naděje/ nebo přípravky Energy. Je to na nás. Doktorka ,si myslím, nic nezanedbala, dala najevo, že situaci hlídá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.