Poničené auto na parkovišti

Od: Datum: 21.08.15 09:43 odpovědí: 7 změna: 21.08.15 15:34

Dobrý den. Prosím o radu. Auto mi stojí na sídlišti na parkovišti, ráno přijdu a jsou nabořené zadní dveře, zralé na výměnu. Nikdo o ničem neví, pachatel neznámý. Co dělat, abych opravu nemusel platit já? Povinné ručení platím, jinou pojistku nemám. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asd1
Datum: 21.08.15 09:47

Buď najdeš viníka nebo to je na tebe. Oznam to policii, ověř jestli tam neni kamera, ptej se sousedů, můžeš obejít auta jestli na některém není tvůj lak - pak jde dokázat že je z tvého auta a je to viník. Dost možná to byl někdo ze stálých parkujících...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.08.15 11:18

Pokud prokazatelně nezjistíte kdo to byl, tak nic. Je to stejné, jako u jakékoliv jiné věci nebo nemovitosti. Když přijdete z práce a budete mít rozbité okno, tak si ho také musíte zasklít sám, pokud nezjistíte kdo to byl.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.08.15 12:20

Pachatel neznámý, nemá kdo škodu uhradit, jedině vy.

Až seženete viníka, pomocí kamer, svědectví, pátraní, pak veškeré náklady a náhrady zaplatí viník.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.08.15 12:59

Když auto nemáte pojištěné a není jasný viník - platíte Vy. Kdo jiný?

Datum: 21.08.15 15:22

Nevím jak je to dnes, ale kdysi mi potvrdil soused, že viděl z okna neznámé červené auto, jak narazilo do mého. A pojišťovna mi škodu zaplatila.

Datum: 21.08.15 15:27
A po kom to pojistovna vymahala?

Od: layborrr
Datum: 21.08.15 15:34

neznámé červené auto - a ted tu o karkulce , nebo o budulínkovi , fakt musíte odpovídat na vše co tu kdo napíše? *zed* ,

pokud nebyla uzavřená pojistka proti vandalismu tak nedostanete nic .

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.