Hledám hrob

Od: Datum: 21.08.15 08:02 odpovědí: 9 změna: 22.08.15 10:02

Lze nějak zjistit, kde má hrob určitá osoba (ničím nevýznamná)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 21.08.15 08:13
Centralni registr asi neexistuje. Takze nezbude nez obejit spravce hrbitovu. Ti maji zaznamy kdo ma pronajate jake misto.
Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 21.08.15 08:36
Bohužel,nejde to nijak zjistit.
Jedině u správce hřbitova.Pokud samozřejmě víte,kde je dotyčný/á/ pochován/a/.

Datum: 21.08.15 08:44

To právě bohužel nevím. Nejspíš někde v Praze 4, možná v Dejvicích, ale nejsou vyloučeny ani Bílé Karpaty. Nevím ani, jestli ona paní byla vůbec pohřbena, či rozptýlena. Zpráva o jejím úmrtí byl pro mě takový šok, že jsem se zapomněl zeptat. Teď už nemám možnost. A moc moc mi na tom záleží.

doplněno 21.08.15 09:03:

Hejkal - O úmrtí jsem se dozvěděl od matky zemřelé, které jsem se víceméně omylem dovolal. Jenže té matce je kolem 95 let, a svým dotazem na zemřelou jsem jí zřejmě značně rozrušil (dotyčná zemřela zřejmě letos v květnu), takže jí už v žádném případě znovu kontaktovat nechci. Vzpomněl jsem si ale na ne moc obvyklé jméno jejího syna, tak se mi snad podaří najít kontakt na něj.

Datum: 21.08.15 08:48
Tak už jen kontaktovat toho, kdo o úmrtí informoval. Ten může vědět více, případně dá kontakt na příbuzné, známé, sousedy.
Nebo oběhnout hřbitovy P4 a Dejvice...
doplněno 21.08.15 09:08: Bohužel. Nezávidím.
Přeji úspěch v pátrání.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.08.15 23:42

Magdone, to byla ta Vaše hledaná spolužačka? to mě moc mrzí.

Datum: 22.08.15 07:30

Ne, to byla další z mých kamarádek. O té první dosud nic nového nevím. A nějak nemám odvahu po ní dál pátrat.

Datum: 21.08.15 08:50

Existují stránky billiongraves.com, ale ani zdaleka tam není všechno. Ale za pokus to stojí. Já tam třeba nějaké příbuzné našel.

Datum: 21.08.15 11:27

zkus to tady: Jak najít hrob někdejšího kamaráda

doplněno 21.08.15 11:44:

některé pohřební služby maj na svých stránkách data a jména pohřbů,viz například: http://www.fudencia.cz/prehled-pohrbu.php

Od: buss®
Datum: 22.08.15 10:02

Mnoo, na matrice se zjistí, kde osoba zemřela, takže se dá předpokládat, že je tam i někde pohřbena, pokud nebyla převezena. Ale asi to na matrice cizímu neřeknou. Mají mít i hřbitovní knihu. Pak hřbitovy mají některé obce na intu, popř. hrbitovy.com

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.