Orál se mi hnusí

Od: Datum: 21.08.15 00:26 odpovědí: 6 změna: 10.09.15 20:44

Když se bavíme s kámoškama -vdanejma, skoro každé netěší mu ho vykouřit. Mně se to až hnusí. Ale internet je plnej těhle praktik,jakože je to nejběžnější , tak nevím. Jestli nejsem ve svých 55 nějaká nenormální.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.15 00:50
avatar

Neřiďte se tím, co vidíte na internetu a nedělejte nic, co se Vám hnusí! Jistě jsou i praktiky, které Vám příjemné jsou a u těch zůstaňte. Co dělají ostatní a jak to dělají, je jen jejich věc. Mnohým to vyhovuje prostě jinak, než třeba Vám, ale určitě to neznamená, že jste kvůli tomu nenormální.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: dam®
Datum: 21.08.15 01:27

V 55ti bych se ani nepokoušel závádět praktiky jenž jednoduše nesedí, partner je, zdá se být netolerantním...Zjednodušeně, orál není hybnou pákou pro dobrý chod svazku, či rodiny. Standartně chlap nebude teploušem, protože to po něm někdo chce, standartně je chlapem. Jsou lidé , kteří se nechají mláti, jen aby byli s vyvoleným, a také existují lidé, kteří umí na sjezdovkách, ale na běžky nevlezou, nebo bravůrně vymění srdce, ale těsnění u kapajícího kohoutku nechtějí zvládnout. Nerozumím čínštině, jejich znakům, přitom se průběžně od člobrdy, který ji studuje dozvídám, jak je ůžasná a jak jsme vlastně maličtí, slepí, hluší a nemluvící. Jako ty tři opice.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hdo
Datum: 21.08.15 01:35

Nemorální určitě nejste, jde o to, zda ten váš má penis umytý. Víte, jedno umytí sprcháčem nic nevyřeší. Penis je třeba umýt běžným mýdlem a to důkladně a 2x po sobě. Dále neohelený penis jistě bude méně atraktivní než ten vyholení. Spousty mužů má nějaké anomálie funkce předkožky a neřeší je. Tedy pokud máte doma páchnoucí párek s fimózou, nedivím se, že je vám kuřba odporná.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: stano123456
Datum: 10.09.15 20:44

A přesně to samé platí i opačně. Čerstvá makrela také není žádný zázrak...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 21.08.15 06:18
Mám jedno pravidlo. Do vagíny jen tak čisté věci, které můžu s klidem dát i do pusy. Něco co se mi hnusí bych tedy do sebe strčit nenechala. Čistý penis není nic, čeho by se žena měla štítit. A co manžel, ten se Vás také ekluje? Problém to není ve chvíli, kdy to manželovi neschází. Když mu to scházet bude, poohlídne se jinde.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: stano123456
Datum: 22.08.15 11:25

Tato otázka platí oboustranně. Když máte někoho ráda - rád, tak vám nevadí nic.

Podle vašeho textu máte skvělé kamarádky...

Tak se hlavně řiďte jejich debilníma radama, jen tak dál...

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.