Dívčí oslava

Od: Datum: 19.08.15 21:00 odpovědí: 2 změna: 19.08.15 23:23
Ahoj, brzo slavím 12. Narozeniny, a upřímnĕ už moc nevím co na ní. Chtěla bych nějaký program, nenechávat to náhodě, aby najednou nenastala nuda. I se mnou nás tan bude pět. Ráda bych něco co bysme mohli dělat doma, popřípadě venku, a bylo to úměrné našemu věku - tedy žádná hra na schovávanou, ale zároveň žádná ,, chlastačka" což by mi možná mohli nějací vtipálci taky doporučit. Taky bychom se mohli podivat na film, nějaký tip? Celkovĕ shrnuto, ocením tipy na aktivity, filmy i písničky. Předem děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.15 21:04
avatar

Ahoj. Co tak karaoke? Tím se dá zabavit dlouho..Na filmu a muzice bych se jinak spíš snažila dohodnout s těmi, kteří budou pozváni. Každý dá nějaký tip, tak od každého něco, aby se bavil každý..

Ohodnoceno: 3x
 
Od: uska®
Datum: 19.08.15 21:06

Když zveš kamarádky na oslavu, tak jsi jistě byla také někdy pozvána slavit. Tedy víš, co se kamarádkám i tobě na oslavách líbilo a co ne. Já vím, že ve dvanásti se pomluvíte jedna druhou a určitě se všem nezavděčíš.

To co se ti líbilo se pokus něčím vylepšit. Pokud máš dva kamarády, pozvi je a zábava nebude váznout. Uvidíš jak se holky budou předvádět.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.