Je legální sázet Eurojackpot online?

Od: odpovědí: 1 změna:

Dobrý den, nedávno jsem si vsadil na webu eurojackpotonline.cz/... a dokonce jsem vyhrál menší výhru. Ale pak jsem se dočetl na internetu, že je legální sázet na EuroJackpot pouze v kamenných pobočkách Sazky, je to pravda?

1 odpověď na otázku

 

 


0x
avatar hrdaalena

Ano, je to pravda.Loterijní společnost Sazka na svém webu upozornila, že je jediným oprávněným provozovatelem loterie Eurojackpot v České republice. Distancovala se od nabídek sázet v této loterii na internetu.Ministerstvo financí varovalo, že společnosti Lottoland nebylo vydáno povolení provozovat číselnou loterii Eurojackpot. Sázející tak nemají zaručenou výplatu výher.A pozor- Sázejícím hrozí pokuta až deset milionů korun, protože loterní zákon zakazuje účast na sázkách, při nichž se vklady platí do zahraničí. Přes internetové stránky Lottolandu navíc mohou sázet lidé mladší než 18 let, což zákon neumožňuje.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]