Jak účinně rozveselit člověka?

Od: Datum: 18.08.15 18:07 odpovědí: 10 změna: 18.08.15 21:19

Jak mám rozveselit člověka který se trápí? Je to moje kamarádka.

Strašně mě to mrzí a protože jí mám rád, trápím se taky. Ale ona se o ničem bavit nechce a naopak vždy když má nějaké trápení tak se před vším uzavírá a už vůbec to nechce s nikým řešit. Vysvětlovala mi už dávno že prý by jí pak bylo ještě hůř , tak ok aspon bych chtěl zkusit něco jiného ale vůbec už nevím co, je to už od pátku a od neděle mi už ani neodepisuje a prý moc nikomu a přitom si např. dá v noci smutný status na fb takže to fakt nechápu. Chtěl bych s tím něco udělat ale nemůžu a nejsem ten typ že bych tohle dokázal nějak prolomit nějakou velkou srandou nebo já nevím už , spíš jsem takový že bych ji vyslechnul a podpořil taky jsme to už v minulosti hodněkrát dělal, jenže teď je to nějaké marné. Ven se mnou nepůjde a navíc chodí celý týden do práce až do večera. Mám to nechat být a čekat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.15 18:13
avatar

Ano, nechte to být a respektujte ji.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.08.15 18:19
avatar

Já jí celkem chápu.Já jsem třeba člověk co nemá rád pozornost.Když mi něco je,tak se chci prostě schovat a vytrpět si to.Nechci ať mě někdo pozoruje když mě něco bolí,jsem nemocná nebo mě něco trápí.Nech jí tak a třeba až na konci týdne jí překvap,počkej na ní po práci třeba se zmrzlinou(když bude pěkně) nebo zazvoň s pizzou a hoďte řeč.Prostě nějaké malé překvapení.I když chce mít klid,po nějaké době jí potěší,že má přítele(kamaráda) co má starost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: njs
Datum: 18.08.15 18:41

Je mi to jasné... jen nechápu, proč hlavně holky si dávají tohle na fb, pak to vypadá že chtějí pozornost, a přitom do chatu na otázku co se děje odpoví Neřeš to ...

Datum: 18.08.15 18:54
avatar

nechala bych ji být - však, když bude chtít, tak se určitě "přihlásí" !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 18.08.15 19:10

Aby pomoc byla učinná, musíte nejdřív znát důvod či příčinu jejího trápení. Tam ale musí být spolupráce obou. Pokud nejeví zájem, můžete být důvodem i Vy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: njs
Datum: 18.08.15 19:34

Důvod znám a opravdu to nejsem já ale nějaký kluk co jí ublížil .

Od: njs
Datum: 18.08.15 19:34

Však to taky dělám, co jiného.

Datum: 18.08.15 19:06
avatar
Holka o pozornost stojí, proto ty statusy na fb, ale bohužel nestojí o tu vaší. Tím, že s vámi nechce jít ven a tím, že vám přestala odepisovat, vám snad dala jasně najevo, že jí je vaše vlezlost nepříjemná. Nejlépe, co pro ní můžete udělat, je jí nechat být. Zameřte se spíše na lidi, co s vámi chtějí trávit svůj čas.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: njs
Datum: 18.08.15 19:46

Je to moje kamarádka se kterou jsme toho prožili už dost , třeba ještě o víkendu jsem na ní čekal v noci sám dost dlouho po jedné párty, protože mi sama napsala SMS (vyznělo to tak že mě potřebuje) tak jsem se vrátil zpátky a pak jsme jeli společně domů . Kdyby to bylo tak jak píšete, asi by mi nepsala protože potkat jsme se už to ráno neměli .

To je jedno, už to dále neřeším.

Datum: 18.08.15 21:19
avatar
Dejte jí čas. Píšete, že jí ublížil nějaký kluk, tak počkejte, až se z toho dostane. Až bude mít zase zájem o vaší společnost, sama se vám ozve. Tím, že na ní budete furt naléhat, se jí jen zprotivíte.
Jinak si taky dejte pozor, až se vám ozve, jestli vás chce opravdu vidět nebo jestli jen zase něco nebude potřebovat (Např. jako posledně, kdy se vám ozvala proto, aby jste jí doprovodil po party domů a vy jste jako pejsek přijel.).
Podle toho, co píšete, mi totiž přijde, že to kamarádství nebude takové, jaké máte ve své hlavě a slečna si vás udržuje proto, že uděláte vše, co jí na očích vidíte.
Ale třeba se mýlím, je to jen můj osobní pocit z toho, co jste napsal a jakým stylem.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.