Jak to bere kluk?

Od: Datum: 18.08.15 16:40 odpovědí: 5 změna: 18.08.15 17:34
Ahoj mám jednu otázku na kluky. Je mi patnáct let a ještě jsem kluka neměla. Ale párkrát třeba na akci nebo u jiné příležitosti jsem se s klukem líbala nebo mě všude "ošahával" a tak. Někdy jsem toho kluka ani neznala a pak už jsme se moc neviděli. Já to brala tak, spíš jako úlet, pravda ale je že pak se mi ten kluk začal vic líbit :D Zajímalo by mě jak to kluk bere? Musí se mu ta holka líbit aby něco takového udělal nebo to berete jen jako no tak jsem si zkrátil chvíli a konec. Nemyslím teď sex. Kluci jak jste to v takovém věku brali?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.15 17:19

To se nedá generalizovat. Jsou tací, kteří nevědí, co je věrnost, a berou to víceméně jako "sport", v němž si dokazují, kolik jich dokáží sbalit či vystřídat. Jiní tak činí pouze vlivem uvolnění při alkoholovém opojení, některé zase rozpálí společný tanec...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.08.15 17:26

To je různé, ale když mu dá holka příležitost, tak proč to nevyužít a víc nic. Pokud takto střídáš kluky, tak o tobě začnou říkat, že jsi velice povolná a půjdeš z ruky do ruky bez vážného vztahu.

Datum: 18.08.15 17:33

Luci, z těch kluků jednou vyrostou muži a ti si moc dobře pamatují holky, které se rády mazlily, "daly" každému, kdo si o to řekl. Takže koukej trošku dopředu. Ať nejsi mezi těmi "radodajkami", ze kterých chlapi mají jen důvod k povýšenému úsměvu. ;) Žádný z nich nikdy nepřizná, že nic nebylo. To si piš! Budou vykládat a chlubit se, jací jsou chlapáci, že jim žádná neodolá. *hej*Tím, že nemyslíš sex, tím myslíš soulož, že? Ale i to mazlení je sex: Uvědom si to!

Datum: 18.08.15 17:34

Brali jsme to hlavně do rukou, levačkou i pravačkou:)

Ale vážně - jak já byl šťastnej, když jsem si někde sáhnul. Kluci v tom nic moc nehledaj.

Ohodnoceno: 1x

Od: mp
Datum: 18.08.15 17:20

Já teda osobně jsem to v tomto věku bral tak, že se mě to líbilo, a když byla nablízku nějaká slečna a vhodný okamžik, tak jsem to alespoň zkusil. Samozřejmě se mě holka musela líbit. Někdy to vyšlo, někdy ne. To byly krásné časy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.