Vitamíny v těhotenství před porodem

Od: Datum: 18.08.15 15:11 odpovědí: 3 změna: 18.08.15 16:12
zdravím,
chci se zeptat na váš nazor,mám 2týdny do termínu porodu,je podle vás nutné ještě zobat vitamíny (chytré miminko,železo,kys,listova apod,)
nemyslim denně,ale sem tam,
pouze me zajímá vas názor,samozřejmě se zeptám sve doktorky,
děkuju za odpověď

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.15 15:28
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 15:37
avatar

Já mám dva-tři týdny do porodu a nasadili mi železo až minulý týden,protože mi testech trošičku chybělo.Myslím,že právě teď budete/budeme mít největší výdej.Mimčo je už macek a bere si víc,ale hlavně vyčerpávající porod a potom kojení...to potom příjde opravdový výdej živin a vitamínů.

doplněno 18.08.15 15:48:

...někdy mi připadá úsměvné,že miminko(plod)je tak malinký a ženy se i dnes řídí pravidlem-jíst za dva,vitamínů dáme za dva...přitom nás příroda nastavila ,že hlavní přísun živin jde pro plod a potom matce.Ale zpět k dotazu-...i našim kočkám dáváme víc "lepšího"jídla a vitamínů po porodu a když kojí.*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.15 16:12
avatar

V r. 1980 jsme neznaly ani ultrazvuk a a ni jsme nezobaly vitamíny, nemyslím si, že bysme rodily nedochudčata. Ale máte pravdu, mediální masáž jen kvete a i moje dcera jedla a pila kde co. Zeptejte se svého lékaře, uděláte nejlépe. Přeji vám zdravé a šťastné miminko. Vyčerpávající porod, Jak u koho, já si ho užila a dcera rovněž a mé sestře říkali aby jim to mimčo donesla příště rovnou v kabeli ukázat, přišla, odrodila.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.