Sexuální nasilí

Od: Datum: 17.08.15 13:44 odpovědí: 8 změna: 17.08.15 19:19

Zdravím, přítelkyně chce po mně jakési násilí v sexu a já nevím co přesně má na mysli. Mohl by mi někdo poradit. TO ji mám jako mlátit po zadku, držet pod krkem, škrábat a kousat a samozřejmně používat vulgární mluvu? Já jsem zrovna takový romantický mazel...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.08.15 13:49

Noodpověděl sis sám,to všechno můžeš.Prostě trochu divočiny.Romantičtí mazlové jsou supr,ale co jí tak někdy překvapit,prostě teď a tady a drž...*cert*Buď rád,že se s tebou o tom baví otevřeně a někdy udělej změnu.Kousat nemusíš,ale pořádné chlapské chytnutí není na škodu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.08.15 14:17

přítelkyně chce po mně jakési násilí v sexu a já nevím co přesně má na mysli
- proto si o tom máte s ní promluvit, to je to nejdůležitější. Je sice hezké, že se ptáte, ale špatných lidí. Ona je ten správný člověk, co vám řekne, jak by si to představovala. Mona

Datum: 17.08.15 14:18
Taky bych si tipla,že myslí trošku tvrdší sex a žádné neznustky,ale chce cítit poradnyho chlapa, který ji pořádně chytne.. Jinak se ji přesně zeptat co má na myslí.Já se svým chlapem mluvím o čemkoliv, takže se ji zeptejte a dle toho konejte, tedy bude-li to v lidských silách
Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.08.15 14:18

Sex je záležitostí vás dvou. Zeptejte se tedy přítelkyně, co ji vzrušuje, jaké má představy a z toho vycházejte. Nikdo by neměl ale nutit druhého do něčeho, co mu není příjemné...

Datum: 17.08.15 14:23
Co treba se ji zeptat?Hlavne ne pitome ale s nadsazkou.Prekvapte ji.Pritlacte ji na zed,zatahnete ji za cop,kousejte ji(jemne) do ramene,chytnete ji bod bradou,zaryjte se ji prsty do hýždí.Zkratka poradne ji čapnout a držet ji a mit ji pod svou mocí.
Verte mi bude spokojena a kdyz ne uz vas sama nasmeruje.Hodne zen chce tenhle vasnivy chtic od partnera.Myslim si ze neni treba pouzivat vulgarni slova.Treba jen Chces to?ty mala potvurko atd...

Datum: 17.08.15 14:25

Se ženou zacházejte jako s květinou...

...nařezat, svázat a do studené vody. *smich*

Určitě nebude od věci, když si o představách přítelkyně pořádně promluvíte. Ať Vám řekne, jestli touží po naplácání, svazování, či něčem dalším. V případě drsnějších aktivit se domlouvá i tzv. "stop slovo", aby bylo jasné, zda už opravdu stačí a nebo se ještě jedná o součást role.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 17.08.15 18:59

Přítelkyně četla 50 odstínů šedi? :D

Datum: 17.08.15 19:19

Ahoj. Přidávat tu už nemusím nic. Vše bylo napsáno. Jen jsem ocenil. Třetímu Gotrekovi bych dal i více. Za to ošetření květiny. Dost dobrý. Ahoj.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.