Přítel utrací a pije

Od: Datum: 17.08.15 07:47 odpovědí: 9 změna: 17.08.15 10:09

Zdravím,mám přítele už 10 měsíců,žije semnou a mími dětmi.On ma sám s bývalou také děti.tak platí alimenty.V minulosti hodně pil.Dnes se krotí,ale za tu dobu co jsme spolu jsem zjistila,že bez pití nebude,když ma korunu,tak příjde napitý je to na něm vidět.Finance ma nestalé tak nevím kolik si vyděla.Ja mam stalý příjem a socialní davky.Najem platím ze soc.dávek.Vše většinou platím ja,když mu dám at jde něco koupit na jídlo tak mě nevratí zbytek peněz.Když nemam už žadné peníze tak mi dá nějakou korunu,ale stejně to vyškemrá na cigarety a svačinu.Řekla jsem mu na rovinu že pije a že moc utrací a je to na něm vidět tak chvíli je v pohodě,že mam pravdu,ale jak dostane nějakou korunu tak zase si koupí placačku vodky,nebo jde na pivo a tam si tu vodku taky dá.Když zjistí že se na něho zobím tak mě koupí kytku a myslí si že to tím vyžehí.Když mu to řeknu na rovinu tak se semnou nebaví.A druhý den jakoby se nic nestalo.Nevím jak dál.Nechci dětem představovat pořad nového strejdy.Dějuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mzxy*
Datum: 17.08.15 07:52

jak dál?

1./ živit děti + sebe + přítele

2./ živit děti + sebe

S tímto člověkem další jinou možnost nevidím...takže mu sbal věci do krabice, vyměň vložku zámku dveří a řekni mu papapáááááá

Pokud jsi s ním spokojena, tak sem už nepiš, a vědomě zopakuj stejnou chybu jako jeho bývalá

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.08.15 07:53
avatar

mě to přijde marný, ale jestli na to máte čas a trpělivost klidně ho vychovávejte dál. Já bych neměl. Strejdy bych dětem představoval ve chvíli až bych se ujistil, že za to stojí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.08.15 08:22
avatar
Nesnesu chlapy kteri ziji ze dne na den.Navic Když mate deti opravdu tohle je spise pritez.Ekonomicka i psychicka.Co kdyz onemocnite?dokaze se vas druh o vas a vase deti postarat a to i finančně? Snesete kouli na noze v podobe vaseho pritele?Osm let jsem zivila chlapa s nimz mam dite.Makala jsem nocni a dve brigady.Spala 4h denne a on si válel kulky doma nebo u kamaradu.kdyz holka onemocnela nebo ja,vypadl z baraku na nekolik dni pryc a ja davala dite po sousedech.To co vydelal strkal do aut,motorek,ctyrkolek.Uz nikdy.To je jen muj nazor.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 17.08.15 08:23
avatar

Dobrý den, žijete v domácnosti se slibujícím alkoholikem, kterého sponzorujete a myslíte si, že se to změní. Možná si neumíte představit život bez chlapa nebo chcete náhradního otce pro děti jako mužský vzor. Vzor to je špatný a bez chlapa vydrží dost ženských (a mají třeba také děti, které vychovávají). Nečekejte, že to bude lepší, ale připravte se na to, že to bude horší.

Když mu nedáte peníze, tak si je někde obstará sám (možná i ve Vaší domácnosti). Navrhněte mu třeba léčení jeho závislosti (pokud si myslíte, že je jinak úžasný a jiného mužského už neseženete) nebo to s ním včas ukončete, než se to vše zhorší. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 17.08.15 08:33
avatar

Dobrý den. Víte, pokud nechcete dětem představovat každý rok nového strejdu, tak je třeba si ten výběr životního partnera dobře promyslet. Určitě není nejlepší cestou potenciálního nápadníka si okamžitě nastěhovat k sobě do bytu. Co vám bránilo v tom, abyste se stýkali jako lidé, co každý bydlí někde jinde? Máte děti, už i s ohledem na ně by to bylo rozhodně lepší než nějaký cizí chlap v bytě... Alkoholika nepředěláte. Jestli chcete ušetřit děti a sebe trápení, tak tohoto určitě pusťte k vodě a vystěhujte z bytu. Vždyť ten muž pro vás není žádným přínosem! Nebo ano? No, zřejmě se necítíte tak sama, že. A občas vás i pohladí. A máte chlapa... Hm.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: radekradeczech
Datum: 17.08.15 08:39

Bič a pryč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.08.15 09:25
avatar
Přítel je alkoholik a vy snim nehnete a lepší to nebude dejte mu ultimatum bud léčba nebo rozchod
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.08.15 10:04
avatar

Také zdravím. Přestaňte být sponzorem, takový chlap Vám nikdy nebude spolehlivou oporou. A navíc bych se na Vašem místě bála, že si nadělá někde i dluhy a stáhne Vás i děti s sebou do maléru. Ať se z Vašeho bytu odstěhuje co nejdříve a dobře si to v budoucnu rozmyslete, než si někoho nastěhujete k dětem domů.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.08.15 10:09
avatar

Všichni už vám napsali všechno, možná lépe, než já. Jen bych vám chtěla říci, že to, co přítel propije, prokouří, prohraje, rozhází, o to vy připavujete své děti. Dalo by se říci, že on okrádá vaše děti přes vás. A vy jen domlouváte a přesvědčujete. On poslouchá, slíbí a zítra zase dědem ubere na jídle, oblečení, hračkách, kultuře. A jim zůstane jen nešťastná maminka, která věnuje více myšlenek a pozornosti ožralému chlapovi, než jim. *hej* Je to příliš tvrdé? Ano je! Záměrně. Vzpamatujte se a vypakujte ho.

Ohodnoceno: 5x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.