Adopce dítěte

Od: Datum: 16.08.15 21:06 odpovědí: 1 změna: 16.08.15 21:14

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, zda si můžeme s přítelem adoptovat dítě, i když vlastní mít můžeme?

U nás v rodině byli problémys porodem normální cestou. A já, jít cíařem nechci. Mám z porodu strach. Myslíte, že bychom si s přítelem mohli zažádat úspěšně o adopci? Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 16.08.15 21:14
Také zdravím.
Pokud nejste manželé,tak myslím,že ne.
Za další,musíte podstoupit řadu vyšetření,především psychologické testy.Dále se zjišťuje Vaše ekonomická situace,zda máte dostatečný plat na uživení a výchovu dítěte,jaké máte bydlení - aby dítě mělo svůj pokoj,atd.,atd.
Zeptejte se přímo na odd.péče o dítě.Doufám,že jsem to nespletla...
Tam Vám řeknou vše důležité...
doplněno 16.08.15 21:26: Ještě dodám.
Rozmyslete si to do detailů...
Vlastní dítě je vlastní dítě !
Nikdy bych cizí nechtěla.Asi to zní sobecky,ale nevědět,co má v genech,jaké dědičné nenoci,povaha,intelekt,atd.,atd.Porodní bolesti jsme prožily všechny a přežily jsme je...
Víte,jaký je to nádherný pocit,být u zrození nového života?
Dají Vám miminko hned k sobě,když ho umyjí,ukážou,a Vy se cítíte tak šíleně šťastná...Hned se díváte,jaké má vlásky,oči,pusinku,nosánek,komu je podobné...Nádhera...Rázem na veškeré porodní bolesti zapomenete
Pak jeho první krůčky,první zoubky...
Je to Vaše krev a ta není voda...
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.