Expres půjčka od GEMB

Od: Datum: 13.08.15 17:16 odpovědí: 2 změna: 13.08.15 22:34

Dobrý den,
žádal jsem o expres půjčku od GE. Výsledek vyšel jak jsem očekával pozitivně. Přišla mi SMS:
Gratulujeme Vaše žádost o půjčku byla schválena. K načerpání prostředku stačí do 14 dnu podepsat smlouvu - na vaši pobočce. GE money Bank.
Jelikož píšou že je možnost podepsat i přes internetbanking tak jsem myslel že tam nebudu muset kvůli tomu letět. Kyž už tam tedy musím. Můžu tuto SMS brát jako že to mám 100% Schválené? Nebo mě jen tahají za rypák aby mi řekli že mi jí zamítnuli?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.15 20:28
Když je to schváleno, tak už je to pár minut na pobočce. Myslím, že si ale ten proces zopakuješ na pobočce ještě jednou, jenom se budeš ještě podepisovat, ale ten pracovník to projde s tím, že to bylo předběžně schváleno. Zatím to nic neznamená, ale může chtít potvrzení o příjmu a tím se to zdrží, než ho seženeš.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.08.15 22:34
Nevím, jak to chodí přímo u GE, ale standartně v jiných bankách, pokud máte schvalenou půjčku přes IB a nebude potřeba potvrzení o příjmu, přijedete na pobočku pouze už jen podepsat smlouvu...
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.