Firma posílá balík Česk. poštou kdy objednat?

Od: Datum: 13.08.15 17:12 odpovědí: 4 změna: 13.08.15 22:30

Dobrý den, objednávám si balík z Brna od firmy z e-shopu českou poštou potřeboval bych aby balík dobírkou přišel v pondělí nebo v úterý. Kdy mám do firmy zaslat objednávku? Zítra jdu do práce asi v 5:30 odcházím a vrátím se asi v 16:00, můžu objednávku poslat tedy ještě než odejdu? Nemůže se stát že by to přišlo ještě v ten den objednání? Důvody jsou na dlouhé vysvětlovaní, děkuji za pochopení a případné rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.15 17:28

Mě se nikdy nestalo ,že by to přišlo takhle brzy.Většinou to trvá minimálně 2 dny.Můžete do poznámek k objednávce napsat kdy chcete aby to přišlo.Já to takhhle udělala před 14 dny.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.08.15 17:28

Dobrý den.Tak v den objednání je to nepravděpodobné a pokud to objednáte odpoledne,tak bych řekl,že přímo vyloučené.Otázka je ,jestli to přijde v pondělí nebo v úterý.Záleží na tom co a kde objednáváte.Zda je to skladem,nebo je tam nějaká lhůta,např.3-5 dní.Já bych to objednal klidně zítra ráno,než půjdete do práce.Pokud je to skladem,tak to v pondělí můžete mít.Pokud by to byl tedy balík do ruky.Pokud to bude běžná dobírka,tak bych se to nebál objednat hned teď.Protože i když to teď zabalí a pošlou,tak to stejně do zítra nepřijde.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.08.15 18:39

Klidně objednat hned, zítra to stejně nepřijde. A pokud si ho nevyzvednete, pošta ho stejně uloží na poště kde si ho pak můžetevyzvednout nebo si tel domluvit jiný termín.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.08.15 22:30

Vůbec bych to neřešil -nechte si to poslat jako balík na poštu a máte na to 14 dnů si jej vyzvednout. Bude tam na vás čekat dokud nepřijdete .*ua*

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.