Masturbace ve vyšším věku?

Od: Datum: 13.08.15 12:21 odpovědí: 7 změna: 14.08.15 10:05

Dobrý den. Je kromě milování ve vyším věku i vhodná masturbace. Co na to zdraví jak často atd? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 13.08.15 12:27

Zdravím.Sex jako takový,včetně masturbace jsou velmi zdravé.Především na kardiovaskulární systém,aj.Jak často? Dle libosti a chuti ;)

Věk nehraje roli...

Ohodnoceno: 3x

Od: ben®
Datum: 13.08.15 12:51

Dobrý den, a je to doporučováno i lékařsky, jako prevence rakoviny prostaty. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.08.15 12:54

Jen se po sexu včetně masturbace nemá chodit na testy tumorových markerů, Ale to platí i po jízdě na kole.

Od: buss®
Datum: 13.08.15 13:20

Jak je libo dle chuti a vydrží ruky. A nemusí se s partnerkou zrovna sexovat...

Datum: 13.08.15 20:16

Ahoj. Ne, není to vhodné. Co když si unavíš obě ruce a zničíš karpály! To se pak ani nenajíš a pak budeš hlady chřadnout, až úplně vychřadneš. To by jsi chtěl? Asi jsem měl někam strčit ,,uvozovky,, . Ahoj a příjemné léto.

Datum: 13.08.15 20:25

Já půjdu proti davu jasných odpovědí.

Nedávno jsem se dočetl, že častá masturbace může způsobovat problémy s prostatou. Aha?! Tak já teď sám nevím, jestli si večer můžu hrát, nebo ne.

Jiné zdravotní rizika ale určitě nejsou. Krom zátěže na srdce no.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.08.15 10:05

Záleží co si představujete pod pojmem -vyšší věk- čím jsem starší, zdá se mi vzdálenější.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.