Úřad práce

Od: Datum: 13.08.15 08:12 odpovědí: 2 změna: 13.08.15 09:16

Jsem povinen sdělit Úřadu práce (státní sociální podpora) výpisy ze svého účtu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 13.08.15 09:14
avatar

Jednoznačně NE !.!.!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.08.15 09:16
Našla jsem tohle : Zákon č. 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi, ve znění současné úpravy, tj. ke dni 14. 5. 2012. §34 odst. 1 písm. a), b) a §49 odst. 1 písm. a), odst. 2, §72 odst. 3 písm. b), c), odst. 4 písm. c), d) – úhrady odůvodněných nákladů, osvědčení rozhodných skutečností je osoby povinna prokázat, a to buď potvrzením o zaplacením nákladu nebo výpisem z bankovního účtu. §72 odst.1 písm. b) prohlášení o celkových sociálních a majetkových poměrech – žadatel činí prohlášení na tiskopisu a prokazuje, že nemá majetek, což se v případě finančních prostředků, osvědčuje také výpisy z bankovního účtu.
Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.