Pojištění od ČEZ

Od: Datum: 12.08.15 15:21 odpovědí: 5 změna: 13.08.15 09:29

Dobrý den,

Mojí přítelkyni dnes volala operátorka od ČEZ ohledně pojištění,které ted poskytují.Je tam např.že při ztrátě zaměstnání a pod. vám budou vyplácet 5000 kč měsíčně.Viz odkaz níže.Řekla že si to rozmyslí do pátku.

Abych pravdu řekl,nějak se mi to nezdá a čekám že v tom bude nějaký háček! Obzvláště když je to od ČEZu,ale na netu jsem žádné zkušenosti nenašel.

Jak to vidí zdejší mudrci.

Díky.

http://www.cez.cz/cs/sluzby-p…kazniky/cez-bez-starosti.html

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.15 15:35

nejsem mudrc,ale kdo vám dá dneska peníze jen tak ...nikdo ,takže nevěřím... nečetla jsem odkaz co byl vložen...já jsem vůči takovýmto nabídkám hodně skeptická...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.08.15 16:23

Já jsem kdysi dostala doporučení, ať každého pojišťováka místo křesťanského pozdravení, srazím ze schodů. Po mnoho desetiletí a vyslechnutí mnoha historek s pojišťovnami, toto doporučení posílám dál. I vám.*hej* Od nikoho nedostanete ani pěťák zadarmo. A od pojišťovny, která musí živit stovky zaměstnanců, stavět si paláce, dodávat svým šéfům zlaté padáky neočekávejte vůbec, ale vůbec nic. Potřebují vaše peníze. A operátorka dostane za váš podpis provizi. *plac*

Od: hww
Datum: 12.08.15 16:24

To, že vám někdo volá by vás nemělo nijak vzrušovat, neboť jistě takové pojištění nepotřebujete. Kdyby ano, už byste ho měl.

Datum: 12.08.15 17:22

Jde o pojištění u BNP Paribas Cardif Pojišťovna a.s.

Doporučuji důkladně pročíst rámcovou pojistnou smlouvu ,

všeobecné pojistné podmínky a mohou se hodit i odpovědi na časté otázky .

___

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání se vztahuje jen na osoby, které jsou zaměstnány nejméně 12 měsíců, a mají uzavřenu smlouvu na dobu neurčitou. Pojistného plnění se dočkáte pravděpodobně jen v případě výpovědi ze strany zaměstnavatele podle § 52 písm. c) – pro nadbytečnost. V případě pracovního poměru na dobu určitou, výpovědi pro porušení povinností, při zrušení pracovního poměru nebo v případě dohody s plněním nepočítejte.

Pozor i na výluky v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti.

___

Zkušenosti s pojištěním Cardif

(je tam více stránek, vždy změňte číslo na konci adresy v adresním řádku)

Od: berth
Datum: 13.08.15 09:29

Díky všem za vyjasnění výhodného pojištění *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.